Aksaray iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Aksaray iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi


İstanbul Aksaray iPhone Servisi

                Genel olarak dokunmatik cihazlarda elbette ki karşılaşılan problemler aynıdır. Herkesin ortak bir sorunu haline gelmiş olan kırılmış ya da çatlamış ekranlar, maalesef kalitesiz ekranlar ile değişim yapan teknik servislerin gelir kaynağı olmuştur. Orijinal olmayan dokunmatik değişimi yapan teknik servislerden uzak durmak gerekirken, verdiğiniz ücretlerin genel olarak boş bir amaç uğruna verildiğini bilmeniz gerekiyor. Cihaz için tam uyum sağlamayan dokunmatik ekranlar sizlere verimsiz bir çalışma imkânı sunacaktır. Bundan dolayı seçimlerinizde Aksaray iPhone servisi VTS Teknik hizmetlerine yer vermeniz tavsiyeler arasında yer alıyor. Örnek olarak; Aksaray iPhone ekran değişimi hizmetleri gibi pek çok hizmet yine VTS teknik bünyesinde yer almaktadır.

Aksaray iPhone Servisi

Farklı ve kaliteli hizmet anlayışı

                Bildiğiniz gibi özel teknik servislerin pek çoğu, kapalı bir arka alan da cihaz tamir ve onarımlarını gerçekleştirmektedir. Müşteriler ise bu durumdan aslında oldukça rahatsız. Çünkü içerisinden her hangi bir parça sökülüp sahtesi ile değiştirilme imkânı aklılarına gelmektedir. Sizleri bu düşüncelerden kurtaracak olan VTS Teknik, ev ya da iş adreslerinizde servis imkânı sunuyor. Yani sizlerin adreslerine teknik ekiplerini göndererek, Aksaray iPhone dokunmatik değişimi gibi hizmetlerinde parça değişimlerinizi sizlerin adreslerinde tamamlayarak, cihazlarınızı aynı gün teslim ediyor. Böylelikle de oldukça kaliteli bir hizmet anlayışı ortaya çıkarken, rakiplerinin bir adım daha önünde hizmet vermeye devam ediyor.

Sıvı temasından kaynaklanan sorunlar

                Normalde bir cihaz için; Aksaray iPhone ön cam değişimi aynı gün içerisinde tamamlanmış olsa da, maalesef sıvı temaslarından kaynaklı sorunlarda bu süreç 3 ile 7 gün aralığında olabilmektedir. İlk olarak cihazın sorunları tam olarak analiz edilmesi gerekmekte ve buna uygun bir uygulama gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetler ise kendi merkezimizde gerçekleştirilirken, bizler ile görüşülmesi gereken detaylar arasında.

Aksaray iPhone Ekran Değişimi

Cihazlarınızı bizler teslim alabiliriz

                Eğer ki evlerinizde ya da iş yerlerinizde müsait olamıyorsanız, bu konuda cihazlarınızı direkt olarak ev ya da iş adreslerinizden, teknik personellerimiz tarafından teslim almaktayız. Teslim alınan cihazlar, merkezlerimize getirilerek, profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile buluşturulacak ve sonrasında cihazlarınız sorunları çözülmüş şekilde tekrar belirttiğiniz adreslere ücretsiz teslimat özelliği ile gönderilecektir.


AKSARAY İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Aksaray iPhone Servisi
Aksaray iPad Servisi
Aksaray İPhone 7 Servisi
Aksaray İPhone 7 Tamiri
Aksaray İPhone 5 Ekran Değişimi
Aksaray İPhone 5s Ekran Değişimi
Aksaray İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Aksaray İPhone 6s Ekran Değişimi
Aksaray İPhone 6s Plus Ekran Değişimi


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30 |