Apple iPhone Servisi

Apple iPhone Servisi

Apple iPhone Servisi VTS Teknik

Büyük bir metropol olan İstanbul’da nüfus yoğunluğu açısından bakılacak olursa, Apple iPhone servisi kaçınılmaz bir ihtiyaç haline geldi. VTS Teknik Apple ürünleri kullanan bireylerin teknik servis ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu güne Apple teknolojilerine dair birçok hizmetler geliştirmiş özel servis hizmetleriyle beraber, Vip modeli bir servis konsepti oluşturarak Apple iPhone servis hizmetlerini müşterinin adresine taşımıştır. Müşterilerimizin kendini özel hissedeceği bir yöntem olan mobil servis (adrese servis) hizmeti bu güne kadar yüzlerce müşterimiz tarafından takdir edilmiş ve memnuniyetle karşılanmıştır.

 iPhone Servisi

Apple iPhone Servisi Web Sayfamızın Kuruluş Amacı

İnternet dünyasında (appleiphoneservisi.com) alan adıyla yerimizi aldığımız günden beri, rekabet eden diğer web sitelerini dikkate alarak onları iyice analiz ettikten sonra, farklı olarak nasıl bir hizmet verebiliriz?  Diye çok düşündük ve bu konuda mümkün olabilecek seçenekleri masaya yatırdık örneğin; kurye göndererek cihazı adresinizden aldırıp iPhone teknik servis merkezimizde onardıktan sonra geri adresinize teslim edelim gibi seçenekleri de düşündük. Fakat müşteri açısından spesifik olan durumlar olduğunu gözlemledik kişisel bilgilerinin yüklü olduğu hayati öneme sahip telefonunu bir servis formu karşılığında nasıl verebilirdi ki.

Apple iPhone Servisi 

Bu gibi handikaplar bizim dikkatimizi, müşteriye güven veren bir hizmet anlayışına sevk etti. Mobil servis (Adrese Servis) hizmeti bu strateji üzerine yoğunlaşarak tüm yönleriyle bu yöntemi etüt ettik ve bu uygulamada karar kıldık. 3 Yaşına girecek olan Apple iPhone Servisi Web sayfamız üzerinden, adrese servis stratejimizi bu güne kadar sürdürdük. Bu sayede yüzlerce müşteriye adresinde servis hizmeti verdik onlarla tanışma mutluluğuyla şereflendik, gözlerinin önünde sıcak bir muhabbet eşliğinde  kimi zaman iPhone ekran tamir ederken kimi zaman iPhone parça değişimi yaparken, müşterilerimizin memnuniyetinin yüzüne yansıdığını gözlemledik.

iPhone ekran tamiri 

iPhone Teknik Servisimiz Nasıl Çalışır?

İstanbul iPhone kullanıcı kitlesi içerisinden, bireyler yaşadığı teknik arıza durumuna göre bilgiye erişim konusundaki en yakın dostu olan internete müracaat eder, Google chrome gibi web browserlar kullanarak arama sorgusunda bulunurlar örneğin; iphone ekran tamiri gibi bu sorgu sonucunda web sayfamızı ziyaret edenler bizimle iletişime geçer ve servis kaydını oluşturur.

Servis Kaydı Nasıl Oluşturulur?

Müşteri temsilcilerimiz öncelikle Apple markalı arızalı cihazınızın modelini ve arıza durumunu not eder. Daha sonra isim soy isim ve adres bilgileri gibi genel prosedür bilgileri doğrultusunda servis kaydınızı oluşturur. Sonra bu bilgileri kullandığı firma teknik servis takip programının güvenli veritabanına kaydeder ve iPhone servisi için size uygun randevu saatini belirler. Sonra belirlenen saatte size özel bir teknisyen adresinize gelir ve iPhone tamir işlemini adresinizde gerçekleştirir.

iPhone Teknik Servisimizin Ayrıcalıkları ve Avantajları Nelerdir?

İstanbul şehri Türkiye ekonomisinin adeta lokomotifidir, ticaret hacmi ve nüfus yoğunluğu bakımından devasa bir iş potansiyeline sahiptir. Tabii olarak böyle bir vakıada iş temposu zaman kavramını çok önemli kılıyor. İnsanların sosyalleşmeye bile yeterli zaman bulamadığı bu durumda. Birde iş ve sosyal hayatımızın en önemli unsuru haile gelmiş telefonlarımızın bozulması, kırılması gibi olumsuzluklara vakit yettiremeye bilirsiniz. İşte tamda bu noktada verdiğimiz hizmeteler ne kadar anlamlı olduğunu anlamışsınızdır.

1-    Zaman kaybını en asgariye indirmiş olacaksınız

2-    Evinizde ya da çalışma ofisinizde hizmet alma ayrıcalığına sahip olacaksınız

3-    Özel hayat ve kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda endişe etmemiş olacaksınız

4-    Sizin belirlediğiniz bir randevu saatinde hizmet alacaksınız

5-    Gerekli parça değişimlerinin her aşamasını izleme ayrıcalığına sahip olacaksınız

       Apple iPhone Servisi


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30 |