Arnavutköy iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Arnavutköy iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Arnavutköy iPhone Servisi

                Son yıllarda akıllı telefon teknolojisi oldukça gelişmiş olurken, kullanıcı kitlesi de aynı oranla büyümektedir. Elbette ki bu kullanımlar ile birlikte dokunmatik cihazlarda bir takım teknik problemler meydana gelirken, yine bunun yanı sıra düşme ve darbelere karşı ekranlarda kırılmalarda karşılaşılan sorunlar arasında. Böylelikle de teknik servis ihtiyaçları kullanıcıların karşısında olurken, bu seçimlerde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. İlk olarak şüphesiz ki ekran değişimlerinde parça değişimlerinde orijinal parça tercih eden teknik servisler ön planda tutulması gerekiyor. Bu alanda sizlere 2007 yılından itibaren hizmetlerini sürdüren Arnavutköy iPhone servisi merkezi olarak VTS Teknik yardımcı olabilecektir.

Aranvutköy iPhone Servisi

VTS teknik kimdir?

                Bahsettiğimiz gibi 2007 yılında kurulmuş olan, Apple ve Samsung gibi markaların yüksek teknoloji ürünlerinde profesyonel bir teknik destek imkânı sunan firma olarak tanımlanabilir. Yine elbette ki müşteri ve çözüm odaklı çalışmalarının yanı sıra güçlü referansları ile müşterilerinin isteklerini hizmet kalitesi ile birlikte karşılamaktadır. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanabilmek üzere, VTS Teknik müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, ekran, dokunmatik ekran, ön cam, hoparlör, ahize, mikrofon gibi cihaz içerisinde yer alan donanımlarda meydana gelen bir takım sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Evinizden hizmet veriyoruz

                Eğer ki teknik servis merkezimize gelmeniz vaktiniz ve imkânınız yok ise, Arnavutköy iPhone ekran değişimi için, evlerinize hizmet vermekteyiz. İlk olarak bizler ile iletişime geçerek, cihaz sorunları, açıklamalar, adres bilgileriniz ile talep oluşturmanız gerekiyor. Sonrasında ise teknik servis yetkililerimizi sizlere yönlendirerek, sorunlarınızı ortadan kısa sürede kaldırıyoruz.

Aranvutköy iPhone Ekran Değişimi

Aynı gün hizmet imkânı

                Tamir ve onarım, Arnavutköy iPhone ön cam değişimi, dokunmatik değişimi gibi sorunlar aynı gün içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Fakat sıvı teması sonrasında ortaya çıkan problemlerde bu süreç 3 ile 7 gün aralığında olurken, daha hızlı hizmet verebilmek ve hizmet kalitesinden ödün vermemek için ilk olarak sıvı teması sonrası cihazlarda analiz, testler uygulanmaktadır. Bu testler sonrasında cihaz içerisinde yer alan donanımların ne gibi sorunlar olduğu ele alınarak, cihazların çalışması daha verimli olması adına teknik hizmetler sunulmaktadır. 


ARNAVUTKÖY İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Arnavutköy iPhone Servisi
Arnavutköy iPad Servisi
Arnavutköy İPhone 7 Servisi
Arnavutköy İPhone 7 Tamiri
Arnavutköy İPhone 5 Ekran Değişimi
Arnavutköy İPhone 5s Ekran Değişimi
Arnavutköy İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Arnavutköy İPhone 6s Ekran Değişimi
Arnavutköy İPhone 6s Plus Ekran Değişimi


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30 |