Beyazıt iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Beyazıt iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Beyazıt iPhone servisi

                Yüksek teknoloji ürünleri üretimi konusunda oldukça iyi bir yere sahip olan Apple ve Samsung, günümüzde tüketicilerine sunduğu modeller ile oldukça fazla beğeni kazanmaktadır. Elbette ki bu ürünlerin maddi değerlerinin yüksek olması ile birlikte cihazlarda meydana gelen sorunların ortadan kaldırılması için tercih edilen teknik servislerin kalitesi oldukça önemidir. Yanlış bir seçim dahilinde maalesef çok daha büyük maddi kayıpların meydana gelmesi mümkündür.

beyazıt iphone servisi

                Teknik ve uzman kadrosu ile 2007 yılından günümüze kadar hizmetlerini sürdüren VTS Teknik sayesinde, artık sizlerde profesyonel ve kaliteli hizmetlere ulaşabilirsiniz. Bu hizmetler arasında, İstanbul’un pek çok semtinde teknik servislere ulaşabilmeniz mümkün olurken, Beyazıt iPhone Servisi ile hizmetlerimizi de sürdürmekteyiz.

Her semte ve adrese teslim

                Pek çok teknik servis maalesef sadece ana merkezlerinde hizmetler sunuyor. Fakat VTS teknik farklı bir çalışma prensibi ile tüm İstanbul’ a teknik hizmet desteklerini sunmaktadır. Dilerseniz direkt olarak merkezimize gelebilir, dilerseniz de ev adresleriniz ile birlikte talep oluşturarak, cihazlarınızı evlerinizde tamir etmemizi sağlayabilirsiniz. Böylelikle Beyazıt iPhone ekran değişimi için saatlerce trafiğe takılmak zorunda kalmayacaksınız.

Kargo firması kullanmıyoruz

                Ürünlerin maddi ya da manevi değerlerini koruyabilmek üzere, teslimat işlemlerinde kargo firmalarını tercih etmiyoruz. Böylelikle kendi araç filomuz ve teknik personellerimizi tercih ederek, cihazlarınızı evleriniz ya da işyerlerinizden teslim alarak, tekrardan dilediğiniz adreslere teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Bu durumda da cihaz sorunları kısa sürede çözüme kavuşturulurken, teslimat ücretlerinin olmaması da müşterilerin tercih sebepleri arasında yer alıyor.

beyazıt iphone ekran tamiri

Merkez ile iletişim

                İstanbul merkezimiz; Gaziosmanpaşa Cad. Bayrampaşa sokak No:50 GÜNGÖREN / İSTANBUL / TÜRKİYE adresinde yer alırken, iletişim bilgilerimize yine web adresimiz üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. Yine e-posta ve telefon numaralarımıza da ulaşarak, diğer Beyazıt iPhone ön cam değişimi, diğer sorunlar hakkında da detaylı bilgiler alabilirsiniz.

                Biliyorsunuz ki iPhone cihazlarının pek çok farklı modeli bulunmaktadır. En eski modellerden en yeni tasarım modellere kadar ürün hizmetimiz bulunurken, yine iPad modelleri için de teknik servis hizmetlerimizden yararlanmanız mümkün hale gelmektedir. Konu hakkında diğer bilgiler için web adresimizi takip etmeye devam edin.


BEYAZIT İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Beyazıt iPhone Servisi
Beyazıt iPad Servisi
Beyazıt İPhone 7 Servisi
Beyazıt İPhone 7 Tamiri
Beyazıt İPhone 5 Ekran Değişimi
Beyazıt İPhone 5s Ekran Değişimi
Beyazıt İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Beyazıt İPhone 6s Ekran Değişimi
Beyazıt İPhone 6s Plus Ekran Değişimi


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30 |