Eminönü iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Eminönü iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Eminönü iPhone Servisi

VTS teknik, özel teknik servis hizmetlerini sunan bir işletme olarak tanımlanabilir. Elbette ki iPhone ve Samsung cihazlar için teknik hizmet sunarken, hizmet kalitesi açısından diğer bazı işletmelere göre oldukça ön sıralarda. Farklı ve kaliteli hizmet anlayışını müşterileri ile buluştururken, hizmetlerine ev ve iş adreslerinizde ulaşabilmeniz mümkün oluyor. Yani, örnek olarak; Eminönü iPhone Servisi hizmeti almak istiyorsanız, müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçmeniz ve gerekli sorunlarınızı teknik personellere ilettikten sonra, adres ve iletişim bilgilerinizi de paylaşarak, tarih belirlemeniz yeterli olacaktır. Belirlediğiniz tarihlerde ve saatlerde evlerinize yetkili teknik personeller gönderilirken, cihaz ekran değişimleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilebilecektir.

eminönü iphone servisi

Sıvı teması ekran değişimleri

                Yukarıda yer alan ekran değişimleri, farklı sebeplerden kaynaklı olabilmektedir. Fakat sıvı temasından kaynaklı olan sorunlarda ilk olarak cihaz analizi yapmak ve hangi parçaların zarar gördüğünü test etmek gerekiyor. Böylelikle de bu süreç aynı gün içerisinde mümkün olmaz iken, Eminönü iPhone ekran değişimi işlemleri ortalama olarak 3 ile 7 gün aralığında tamamlanmaktadır. Bu hizmetlere de genel merkezimiz tarafından ulaşmadan önce ilk olarak telefon numaralarımız ile bizler ile iletişim gerçekleştirebilirsiniz.

Adresten teslim alıyoruz

                Verdiğimiz bilgilerin yanı sıra cihazlarınızı evlerinizden ya da işyerlerinizden teslim alarak, teknik hizmet kalitesi ile buluşturduktan sonra, gerekli sorunları çözüm odaklı çalışmalarımız ile ortadan kaldırarak, müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sumak adına, kendi firma personellerimiz ile tekrar istediğiniz adreslere göndermekteyiz. Böylelikle cihazlarınız kargo ile gönderilmediğinden dolayı daha güvenli bir şekilde evlerinize ulaştırılacaktır.

eminönü iphone ekran tamiri

Adres ve iletişim bilgilerimiz

                Web adresimiz üzerinde yer alan üst araç çubuğu üzerinde iletişim bilgilerimiz yer almaktadır. İletişim butonu kullanılarak bu bilgilere ulaşabilmeniz mümkün olsa da yine de Eminönü iPhone ön cam değişimi hakkında direkt olarak bilgi almanız üzere; (0212) 553 84 81 numaramızı kullanabileceğinizi söyleyebiliriz.

                Yine merkezimiz olarak adres bilgimiz ise şöyledir.

  • Gaziosmanpaşa Cad. Bayrampaşa Sokak No:50 GÜNGÖREN / İSTANBUL / TÜRKİYE olarak genel merkezimizden hizmetlerimizi alabilirsiniz.
  • E- posta adreslerimizle aklınıza takılan sorular ve önerilerinizi yapabilmek için; info@appleiphoneservisi.com adresini kullanabilirsiniz.


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30 |