Esenler iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone & iPad Tamiri

Esenler iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone & iPad Tamiri

Esenler iPhone Teknik Servis iPad & iPhone Tamiri

Apple Teknolojilerine teknik servis hizmeti veren firmamız, iPhone, iPad Servisi konusunda acil çözümler üreten pratik üretken bir kapasiteye sahiptir. Esenler iPhone servisi hizmeti veren firmamız İstanbul geneli güçlü bir servis ağına sahiptir. Mobil servis (yerinizde servis) hizmeti veren firmamız birçok, iPhone teknik servis hizmetini adresinizde veriyor. Merkezi Güngören’de olan firmamız,   Esenler yakın olduğu için pilot bölgelerimiz arasında yer almaktadır. Gün içerisinde teknik servis çağrınıza acil dönüşler sağlamakta ve müşteriye en iyi hizmeti sunabilmek için genç dinamik gelişen teknolojileri yakın markaja alan bilgi ve becerilerini güncel tutan bir teknisyen kadrosuna sahiptir.

 Esenler iPhone Servisi

iPhone Ekran Kırıldı Nerden Destek Alabilirim ?

Apple teknolojileri yüksek frekanslı çözünürlüklere sahip ekranlar kullanmaktadır, fakat kırılmaz ya da mükemmel değildir. Düşme sonucu iPhone ekran kırldı ya da iPhone ön cam çatladı diyelim yapmanız gereken teknik servisimizi aramak, servis kaydınızı oluşturan müşteri temsilcilerimiz adresinize teknisyen yönlendirerek iPhone ekran değişimi esenler adresinizde gerçekleştiriyor. Revize edilmesi mümkün olan ekranların iPhone ön cam değişimi işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Apple Teknojileri Servisi konusunda hizmette sınır tanımayan birçok GSM mağazasının teknik servis hizmetini sağlayan bünyesinde bayilere teknik servis im kanı sunan VTS Teknik firmamız son kullanıcı teknik sorunlarına çözüm sağlayabilmektedir.

esenler iphone ekran değişimi Esenler iphone batarya Esenler iPhone Servisi

Sizde 60 dakika’da Adresinizde servis hizmeti almak istemez misiniz? Araç filomuz ve teknisyen kadromuz 7/24 hizmetinizde. Apple çözümlerinin adresi VTS Teknik, çözüm parmaklarınızın ucunda bir telefon kadar yakınız. Müşteri temsilcilerimiz her türlü teknik destek için mesai saatleri içerisinde servis çağrılarınzı hazır kıta beklmektedir. sizlerde memnun kalacağınız bir hizmet almak istiyorsanız sadece arayın, servis adresinize kadar gelsin siz ev ya da iş yerinizde bekleyin biz gelelim.

esenler iphone ekran değişimi

 


ESENLER İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Esenler iPhone Servisi
Esenler iPad Servisi
Esenler İPhone 7 Servisi
Esenler İPhone 7 Tamiri
Esenler İPhone 5 Ekran Değişimi
Esenler İPhone 5s Ekran Değişimi
Esenler İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Esenler İPhone 6s Ekran Değişimi
Esenler İPhone 6s Plus Ekran Değişimi
Esenler İPhone 7 Ekran Değişimi
Esenler İPhone 7 Plus Ekran Değişimi

 


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30  |