Eyüp iPhone Servisi |0-212-553-84-81| iPhone & iPad Tamiri

Eyüp iPhone Servisi |0-212-553-84-81| iPhone & iPad Tamiri

Eyüp Apple Teknolojileri Servisi | iPhone & iPad Teknik Servisi

Apple yüksek markalı teknoloji ürünlerine teknik servis hizmeti veren firmamız. Eyüp iPhone servisi hizmetiyle Apple teknolojilerine yönelik teknik servis ihtiyacınızı karşılamak için çalışmaktadır. Deneyimli teknisyen kadrosuyla servis çağrılarınızı adresinizde teknik servis hizmeti vererek karşılayan bir servis anlayışı geliştirdi. Eyüp iPhone tamiri hizmetini adresinizde alabileceksiniz. Akıllı telefon ve Tablet bilgisayar kullanımının artmasıyla birlikte. Sektörün devi olan Apple ve Samsung gibi markalar, sıkı bir rekabete tutuştu ve hala rekabet etmekte. Biz bu sektörde en çok tercih edilen Apple ürünleri olduğunu düşündüğümüzden. Türkiye özelinde İstanbul kullanıcı kitlesine, Apple ürünleri konusunda doğa bilecek teknik sorunlara çözüm olabilmek adına bu boşluğu VTS Teknik firmamız ile doldurduk.

 Eyüp iPhone Servisi

Eyüp iPhone Tamir ve Adrese Teknik Servis Hizmeti

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle İstanbul’da hizmet veren firmamız birçok başarılı referanslar elde etmiş ve kalitesini müşteri kitlesine kanıtlamıştır. Bizler teknik servis mantığını müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı garantili servis olarak belirledik. Eyüp iPhone servis ekibi otomobil filosuyla servis çağrılarınıza acil dönüşler sağlayabilecek kapasitededir.

 Eyüp iPhone Tamiri

Eyüp iPhone Ekran Değişimi ve Dokunmatik Ön Cam Değişimi Servisi

Bildiğiniz üzere iPhone ve iPad Apple ürünlerinde en önemli özellik şüphesiz ekranlardır. iPhone ekran bütün bir cihazı anlamlı kılan özelliktir zira tüm görselleri, yazıları, uygulamaları görmenizi ve kullanmanızı sağlayan özelliktir. Dolayısı ile cihazınızın düşme sonucu kırılması sonucu Eyüp iPhone ekran kırıldı ne yapmalıyım? Gibi araştırmalara başlarsınız. Bazen müşterilerimiz kırılan iPhone dokunmatik ön camı ekran sanabiliyor!  Oysaki bazı modellerde ikisi de birbirinden farklı parçalar olabiliyor. Eyüp iPhone ekran değişimi ekibimiz, servis talebiniz ile adresinize geldiğinde bu farkı size açıklayarak gerekli yedek parçayı birebir orjinali ile değiştiriyor. Eyüp iPhone dokunmatik cam değişimi sırasında ustalarımızın maharetini birebir gözlemleyebilir temiz işçiliğe şahit olabilirsiniz. VTS Teknik, Teknik servis kadrosuyla çağrılarınızı beklemektedir. Arayın servis kaydınızı oluşturalım ve ortalama 60 dakika gibi bir sürede adresinizde olalım siz zahmet etmeyin biz size gelelim.

 Eyüp iPhone Ekran Değişimi

Eyüp iPhone Teknik Servisi Kurye ve Mobil Hizmetleri

Sıvı temas arızalı iPhone ya da iPad cihazlarınızın teknik servis merkezimizde incelenmesi zorunluluğu gerekmektedir. Laboratuvar ortamında arızaları mikroskobik cihazlar ile anlaşılabilir. Çünkü sıvı temas sorunları cihazınızın anakart dediğimiz entegrelerin üzerinde toplandığı boarddaki arzalar bazen gözle görülemeyen arızalar olabilmektedir. Eğer iPhone suya düştü çalışmıyor ne yapmalıyım? Diye araştırıyorsanız bu arıza kısa vadede tamir edilebilecek bir durum değildir. Cihazın arıza tespit ve test aşamaları 3 ila 7 gün arsı sürebilmektedir. Bu gibi arızalara Eyüp iPhone teknik servisi ekibimiz kurye hizmeti sağlamakta ve cihazınızı adresinizden alarak  servis merkezimizde bakıma almaktadır.

 Eyüp iPhone Ekran Kırıldı  Eyüp iPhone Cam Kırıldı  Eyüp iPhone Batarya Değişimi


EYÜP İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Eyüp iPad Servisi
Eyüp İPhone 7 Servisi
Eyüp İPhone 7 Tamiri
Eyüp İPhone 5 Ekran Değişimi
Eyüp İPhone 5s Ekran Değişimi
Eyüp İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Eyüp İPhone 6s Ekran Değişimi
Eyüp İPhone 6s Plus Ekran Değişimi
Eyüp İPhone 7 Ekran Değişimi
Eyüp İPhone 7 Plus Ekran Değişimi


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30  |