Fatih iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Fatih iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

İstanbul Fatih iPhone Servisi

                Genel olarak dokunmatik ekranlarda yer alan bir takım donanım problemleri bulunmaktadır. Elbette ki bu sorunlarda büyük bir yüzde ile darbe ve düşmelere karşı kendini göstermektedir. Sizlerde bu gibi sorunlar ile karşılaşmış ve dokunmatik ekran değişimleri gerektiğini düşünüyorsanız, VTS Teknik bünyesinde verilen profesyonel, orijinal ve kaliteli hizmet anlayışından faydalanabilirsiniz. Peki, bu hizmetlere ulaşabilmek için neler yapmak gerekiyor ve Fatih iPhone Servisi için kimler ile görüşmeniz gerekiyor.

Fatih iPhone Servisi

VTS Teknik müşteri hizmetleri

                VTS Teknik; 2007 yılında kurulması ile müşterilerine özel teknik servis hizmetlerini, 10 yıldır sunmaktadır. Böylelikle müşteri odaklı ve çözüm odaklı çalışmalarında oldukça fazla tecrübe kazanmış olurken rakip firmaların bir adım daha önünde seyretmektedir, hizmet anlayışlarında yaptığı değişimler ile birlikte tüketicilerine yardımcı olmaktadır. Eğer ki sizler de bu hizmetlerden yararlanabilmek ve bölge hizmetleri olarak; Fatih iPhone ekran değişimi hizmeti gibi bilgilere ulaşmak üzere müşteri hizmetlerimiz ile görüşmeler başlatabilirsiniz. Peki, bu konuda hizmet alabilmek için genel merkezin iletişim bilgileri nelerdir?

Merkez ile iletişim

                İstanbul’un pek çok bölgesinde şubemiz bulunurken, yine hizmetlerimizi ev adreslerinize de taşımaktayız. Yani, örnek olarak; Fatih iPhone ön cam değişimi hizmeti almak istiyorsanız, merkezimiz ile iletişime geçmeniz, bir talep oluşturmanız ve servis tarihini belirlemeniz gerekiyor. Böylelikle o tarih ve belirlenen saatlerde teknik servis personelleri adreslerinize kendi imkânları ve ekipmanları gelerek, değişimi istediğiniz parçaların değişimini yaparak teknik hizmet sunuyor.

Fatih iPhone Servisi

Mobil Servis Hizmetiyle Adresinizde iPhone Servisi

                Yukarıda ki yer alan bilgilerin yanı sıra cihazlarınızı merkezlerimizde tamir edebilmek ve parça değişimleri yapmak üzere, yine isteğinize bağlı olarak, cihazlarınızı adreslerinizde kendi firma personellerimiz ile onarma imkanı sunuyoruz, ayrıcalıklı hizmet anlayışımız sizler için birçok kolaylıklar sağlıyor.

                Bu hizmetlere ulaşabilmek için, merkezimiz ile şu iletişim bilgileri ile görüşmeler başlatabilirsiniz.

Yine bunların yanı sıra eğer ki genel merkezi ziyaret etmek isterseniz; Gaziosmanpaşa Cad. Bayrampaşa sokak No:50 GÜNGÖREN / İSTANBUL / TÜRKİYE adresinden hizmetlere ulaşabilirsiniz. 


FATİH İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Fatih iPhone Servisi
Fatih iPad Servisi
Fatih İPhone 7 Servisi
Fatih İPhone 7 Tamiri
Fatih İPhone 5 Ekran Değişimi
Fatih İPhone 5s Ekran Değişimi
Fatih İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Fatih İPhone 6s Ekran Değişimi
Fatih İPhone 6s Plus Ekran Değişimi
Fatih İPhone 7 Ekran Değişimi
Fatih İPhone 7 Plus Ekran Değişimi


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30 |