Göktürk iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Göktürk iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Göktürk iPhone Servisi

                iPhone ürünler, Apple markasının ürettiği yüksek teknoloji ürünler olurken, son çıkan ürünlerinde oldukça yüksek fiyatları görebilmeniz mümkündür. Elbette ki bu durumda, alınması gereken teknik hizmetlerin de kalitesinin yüksek olması gerekiyor. Eğer ki her hangi bir darbeye ya da düşmeye bağlı olarak cihazlarınızın, ön camları ya da dokunmatik ekranları kırılmış ise, verilen teknik desteğin kalitesi oldukça önemlidir. Sizlerde VTS Teknik aracılığı ile pek çok diğer semtte olduğu gibi, Göktürk iPhone Servisi hizmetlerinden yararlanarak, çözüm odaklı çalışmalarımıza göz atabilirsiniz.

Göktürk iPhone Servisi

iPhone modellerinde orijinal parça değişimi

                Elbette ki yine Samsung marka modellerde de hizmet veriyor olsak da, ilk olarak, iPhone ürünleri konusunda verdiği hizmetlerden bahsedelim.

                Bu hizmetler; Göktürk iPhone ekran değişimi gibi pek çok farklı parça değişimini kapsamaktadır. Yine mikrofon, hoparlör ve ahize değişimleri de VTS Teknik kapsamında alabileceğiniz hizmetlerden olurken, orijinal parça değişimi olup olmadığına dikkat etmeniz önemlidir. Yine diğer teknik servislerinden farklı bir çalışma sistemi ile hizmetlerimizi sürdürürken, evlerinizden teslim aldığınız cihazlarınızı, merkezlerimize getirerek, uzman teknik kadromuz ile birlikte sorunların analizlerini yaptıktan sonra gün içerisinde onarım işlemlerini gerçekleştirerek, tekrar olarak belirlediğiniz adreslere güvenli teslimatlarını gerçekleştirmekteyiz.

Evlerinizde teknik destek hizmeti

                Eğer ki servisin sunduğu hizmetlerin kalitesinden ilk olarak tecrübe sahibi olacaksanız, bu durumda teknik servis elemanlarının evlerinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu hizmetler ise, web adresimiz üzerinde iletişim adreslerimize bizlere ulaştıktan sonra, yapacağınız talepler üzerinde sizlere sunulmaktadır. Cihaz sorunu, adres ve iletişim bilgileri ile taleplerinizi oluşturarak, çözüm odaklı ve müşteri odaklı yetkililerimizin sunduğu kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

                Konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak, güçlü referanslarımızdan ve kurumsal olarak teknik destek hizmetlerimize de göz atmak için web adresimiz üzerinden bilgiler alabilir, yine merkez binamızı ziyaret ederek, hizmetlerimize göz atabilirsiniz.

Göktürk iPhone tamiri

Kargo firmalarını tercih etmiyoruz

                Daha güvenli teslimatlar için kargo firmaları tercihlerimiz arasında değildir. Yine İstanbul göktürk iPhone ön cam değişimi sonrası ürünlerinizin sizlere daha güvenli teslim edilmesi adına, teknik teslimat personellerimizi tercih ederek, firma araçlarımız ile ürünlerinizi adreslerinize göndermekteyiz.


GÖKTÜRK İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Göktürk iPhone Servisi
Göktürk iPad Servisi
Göktürk İPhone 7 Servisi
Göktürk İPhone 7 Tamiri
Göktürk İPhone 5 Ekran Değişimi
Göktürk İPhone 5s Ekran Değişimi
Göktürk İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Göktürk İPhone 6s Ekran Değişimi
Göktürk İPhone 6s Plus Ekran Değişimi


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30 |