Güneşli iPhone Servisi |0212 553 84 81 | iPhone & iPad Tamiri

Güneşli iPhone Servisi |0212 553 84 81 | iPhone & iPad Tamiri

Güneşli Apple iPhone Servisi iPhone & iPad Tamiri

Zamanımızın en kaliteli iletişim araçlarını üreten teknoloji devi Apple, ürettiği iPhone ve iPad cihazlarla iş ve sosyal yaşamımızın vaz geçilmez bir parçası haline geldi. Telefon görüşmeleri, internet, e-posta, sosyal medya ve daha sayamayacağımız birçok uygulamalar silsilesi. Apple teknolojisi kaliteli ürünleri sayesinde sektörün öncülerinden olma özelliğini korurken bu ürettiği kaliteli ürünlerin bozulamayacağı anlamına gelmez. Tabii olarak Güneşli iPhone teknik servis ihtiyacı doğmaktadır. Güneşli iPhone servisi ekibi olarak VTS Teknik firması bünyesinde, bölgedeki Apple kullanıcı kitlesinin teknik servis ihtiyacını karşılıyoruz.  Motorize ve araç filosuyla adrese teknisyen göndererek Güneşli iPhone tamiri hizmetini adresinizde sunuyoruz. Bizi tercih ederek cihazının güneşli adresinizde tamir edilişinin her aşamasını güvenle izleyebilirsiniz.

 Güneşli iPhone Servisi

Güneşli iPhone Ekran Değişimi ve Dokunmatik Cam Revize Hizmetleri

iPhone ve iPad cihazlar ileri teknoloji ürünü ekranlar kullanır, görüntü kalitesi açısından ileri düzeyde özellikler barındırır HD retina ekran kullanan iPhone görüntü derinliği değeri ve pixel çözünürlüğü açısından standartların üstündedir. iPhone cihazınız düşme ya da çarpma gibi bir sebepten kırılır ise bizi arayın. Güneşli iPhone ekranım kırıldı ne yapmalıyım? gibi tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. VTS Teknik iPhone ekran değişimi güneşli adresinizde gerçekleştiriyor. Gün içerisinde servis çağrılarınıza ortalama 30 dakikada dönüşler sağlayabiliyoruz. Ayrıca sormak istediğiniz Güneşli Apple teknik servis konusunda ne varsa canlı destek programından online olarak sorularınızı sorabilirsiniz.

 Güneşli iPhone Ekran Değişimi

Güneşli iPhone & iPad Tamir Servisi

iPad ya da iPhone cihazınızın serisi ve modeli ne olursa olsun Apple ürünlerinin tümüne teknik servis hizmeti veriyoruz. Güneşli iPhone tamir hizmetini adresinizde almak isterseniz yapmanız gereken bizi aramak ve servis kaydınızı oluşturmak. Adrese teknisyen göndererek cihazınızın adresinizde onarılmasını sağlıyoruz. iPhone teknik servis güneşli, servis çağrılarınızı bekliyor cihazınız ile ilgili yaşadığınız teknik arızalar için bizi arayabilirsiniz.

 Güneşli iPhone Tamiri Servisi


GÜNEŞLİ İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Güneşli iPhone Servisi
Güneşli iPad Servisi
Güneşli İPhone 7 Servisi
Güneşli İPhone 7 Tamiri
Güneşli İPhone 5 Ekran Değişimi
Güneşli İPhone 5s Ekran Değişimi
Güneşli İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Güneşli İPhone 6s Ekran Değişimi
Güneşli İPhone 6s Plus Ekran Değişimi
Güneşli İPhone 7 Ekran Değişimi
Güneşli İPhone 7 Plus Ekran Değişimi

 


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30  |