Güngören iPhone Servisi |0-212-553-84-81| iPhone & iPad Tamiri

Güngören iPhone Servisi |0-212-553-84-81| iPhone & iPad Tamiri

Güngören iPhone Servisi Apple Teknolojileri iPhone & iPad Tamri

Apple teknolojik ürünleri, iPhone ve iPad cihazlar iletişim araçları arasında en çok tercih edilen ürünler arasındadır bunun sebebi kalitesi ve kullanışlı olması olarak bilinmekte. Sizde bir Apple ürünü kullanıcısıysanız ve teknik bir sorun yaşıyorsanız, Güngören iPhone servis merkezimize uğrayabilirsiniz bekleme salonunda çayınızı içerken iPhone ya da iPad cihazınız tamir edilsin. Güngören iPhone tamiri merkezimiz gün içerisinde getirdiğiniz cihazlarınızı pratik bir şekilde onararak size teslim ediyor. Sizlere bir kahve ya da çay molasında cihazınızın onarılması keyfini yaşatıyor. İstanbul geneli servis ağını başarıyla tamamlayan firmamız, teknisyen kadrosuyla adrese servis hizmeti gibi mobil servis yöntemleriylede çalışmaktadır. sizlerde işlerinizin yoğunluğundan dolayı servis merkezimize gelemiyorsanız, biz size geliyoruz teknisyen kadromuz adrese hizmet verebilmektedir. Güngören iPhone servisi ile işleriniz aksamasın, toplantılara geç kalmayın ve verilerinize güvenli bir şekilde kavuşmak isterseniz biz arayın yaşadığınız sorunu müşteri temsilcilerimize bildirin. Size her türlü destek ve yardım sağlayabilmek için hafta içi her gün belirttiğimiz mesai saatleri içerisinde bizi arayabilir ve yardım alabilirsiniz.

 Güngören iPhone Servisi

VTS Teknik firmamızın, Servis merkezi Güngören dedir aşağıda belirtmiş olduğumuz mesai saatleri içerisinde çalışır, yaptığı hizmeti büyük bir özveriyle ve titizlikle gerçekleştirir. 2007 yılından beri Güngören’de Apple teknolojileri iPhone ve iPad cihazlarının tüm serilerinin Teknik servis faaliyetlerini yürütmektedir. Servis merkezi güngören'de olan firmamız İstanbul geneli potansiyel müşteri ağı olan güçlü referanslara sahiptir. "Apple cihazlarınızın doktorları VTS Teknik Apple hastanesinde sizleri beklemektedir."
Güngören iPhone Ekran Değişimi 

Güngören iPhone Ekran Değişimi ve iPhone Dokunmatik Ön Cam Değişimi Servisi

Bildiğiniz üzere iPhone veya iPad cihazların başlıca sorunlarından biri ekranlarının kaza sonucu kırılması ya da dokunmatik ön camların çatlaması gibi sorunlardır. Google’da arama yaptığınızda Güngören iPhone ekran kırıldı diye ya da ön cam kırıldı diye bizimle karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek, çünkü firmamız Güngören merkezli İstanbul geneli hizmet vermektedir. Güngören iPhone ekran değişimi için teknik servis merkezimize bekleriz sizlere Apple teknolojileri konusunda her türlü hizmeti verebiliriz.Teknik servis merkezimiz güngören'de merkezi konumdadır güngören emniyetinin biraz ilerisinde kalmaktadır.

 Güngören iPhone Servisi


GÜNGÖREN İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Güngören iPhone Servisi
Güngören iPad Servisi
Güngören İPhone 7 Servisi
Güngören İPhone 7 Tamiri
Güngören İPhone 5 Ekran Değişimi
Güngören İPhone 5s Ekran Değişimi
Güngören İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Güngören İPhone 6s Ekran Değişimi
Güngören İPhone 6s Plus Ekran Değişimi
Güngören İPhone 7 Ekran Değişimi
Güngören İPhone 7 Plus Ekran Değişimi

 


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30  |


Güngören iPhone Teknik Servis Bölgeleri


Akıncılar İPhone Servisi  Gençosman İPhone Servisi  Güneştepe İPhone Servisi  Güven İPhone Servisi  Haznedar İPhone Servisi  Mareşalçakmak İPhone Servisi Güngören Sanayi İPhone Servisi  Tozkoparan İPhone Servisi