Hadımköy iPhone Servisi |0212 553 84 81 | iPhone & iPad Tamiri

Hadımköy iPhone Servisi |0212 553 84 81 | iPhone & iPad Tamiri

Hadımköy iPhone Servisi | Apple iPhone ve iPad Tamiri

İstanbul servis ağını oluşturan firmamız, Apple markalı teknoloji ürünlerine teknik servis hizmeti vermektedir. Hadımköy iPhone servisi olarak verdiğimiz hizmetler bir çok memnun müşteri ve referans olarak firmamıza geri dönüşüm sağlamıştır. Kaliteli teknik servis orijinal parça değişimleri pratik ve dakik olmak bizim vasfımız. Hadımköy iPhone servis ağımızın bir parçası oldu, mesai saatleri içerisinde servis çağrılarınızı karşılayabilmekteyiz. Hadımköy iPhone tamiri konusunda yardım almak istiyorsanız bizi arayın. Genç dinamik teknisyen kadromuz ve araç filomuz, adresinize gelerek yerinizde hizmet vermek için hazır kıta beklemektedir. Apple teknolojileri altın çağını yaşıyor bu günlerde iPhone 7 geçtiğimiz ayda lansmanı yapılmış ve bu günlerde Türkiye’de raflardaki yerini almaya başladı bile bizler VTS Teknik firması olarak tüm iPhone ve iPad ürünlerinizin tamir ve servis bakım hizmetleriniz sağlıyoruz.

 hadımköy iphone servisi

Eğer iPhone 7 satın alıp kullanmaya başladıysanız, Allah kazlardan korusun, fakat bir kaza durumunda sizlere hizmet için buradayız. Hadımköy iPhone 7 servisi hizmeti alabilir iPhone 7 cihazınızı tamir ettirebilirsiniz. Bir diğer konu bilindiği gibi Apple İOS 10 sürüm güncellemesini yayınladı ve bu konuda yazılımlarını güncelleyen bir çok Apple kullanıcısı yeni sürümün cihazın ana ekran tuşunu deforme ederek bozacağını ileri sürdü çünkü Apple yeni sürüm İOS 10’da ‘’açmak için kaydırın’’ özelliğini kaldırdı. Konuyla alakalı daha detaylı bilgi için İOS 10 Ana ekran tuşu sorunu makalemize gidin..

hadımköy iphone tamiri


Hadımköy iPhone Ekran Değişimi ve iPhone Dokunmatik Ön Cam Revize Hizmetleri

Apple teknolojileri son derece kaliteli ekranlar kullanılarak üretilmiştir.  Bilişim ve teknoloji devi olması prestij sahibi bir firma olması gibi etkenlerden ötürü diye biliriz. Faka gözden kaçmaması gereken bir gerçek var ki cihazlarımızın başına her an her şey gelebilmektedir. Hadımköy iPhone ekran kırıldı ya da Dokunmatik cam kırıldı ne yapmalıyım? derseniz.  Bizi aramanız yeterli olacaktır servis çağrılarınıza yol ve tarfik durumuna göre 60 dakika gibi bir ortalama sürede adresinizde olabiliriz. Hadımköy iPhone ekran değişimi adresinizde gerçekleşsin, Hem de gözlerinizin önünde güven izleyebilirsiniz Ustalarımızın yetenekli hizmetlerini. Hadımköy iPhone teknik servis çözümleri adresinizde gerçekleşsin siz durun biz geliyoruz. Kışın soğuk havalarda yazın sıcakta yaz kış hizmet kapıda.

 hadımköy iphone ekran değişimi


HADIMKÖY İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


iPhone Servisi
iPad Servisi
İPhone 7 Servisi
İPhone 7 Tamiri
İPhone 5 Ekran Değişimi
İPhone 5s Ekran Değişimi
İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
İPhone 6s Ekran Değişimi
İPhone 6s Plus Ekran Değişimi
İPhone 7 Ekran Değişimi
İPhone 7 Plus Ekran Değişimi

 


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30  |