Halkalı iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Halkalı iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Halkalı iPhone Servisi

                İstanbul’ da yer alan nüfus yoğunluğu ile birlikte elbette ki ihtiyaçlarda üst düzeyde karşılanması gerekmektedir. Her ne kadar pek çok semte yer alan teknik servisler sizlere hizmet verse de, bildiğiniz gibi cihazda yer alan bir sorunu çözerken farklı bir sorun ile karşılaşmanızı sağlamaktadır. Gerek maddi gerek manevi sorunlar yaşayarak, artık teknik servislerden gerçekten bıkkınlık yaşayanlar bulunuyor. Sizleri bu sorunlardan kurtarmak için profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışımız ile VTS Teknik olarak sektörde tanınan isimlerden olmaya başladık. Artık bizler dahilinde tüm iPhone cihazlarınız için teknik destek alabileceksiniz. Mesela, halkalı iPhone servisi hizmetlerimize göz atarak, teknik destek alabilirsiniz.

halkalı iphone servisi

Merkeziniz nerede?

                Pek çok müşterimiz, merkezimizi öğrenmek istiyor. Fakat merkezimizden hizmet almanıza bile gerek yok. Sadece bizleri aramanız yeterli oluyor. Çünkü sizlere verdiğimiz teknik servis hizmetlerini ev ya da iş adreslerinize de ulaştırabilmekteyiz. Böylelikle maddi ya da manevi değeri yüksek olan akıllı telefonlarınızda aklınız kalmayacak olurken, içlerinden her hangi bir parçanın çalınma düşüncesi de ortadan kalkacak. Böylelikle, halkalı iPhone ekran değişimi hizmetlerine kendi evlerinizden ulaşabileceksiniz. Yine de açık adresimiz hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için; Gaziosmanpaşa cad. Bayrampaşa sokak No:50 GÜNGÖREN / İSTANBUL / TÜRKİYE adresinden hizmet vermekteyiz. Telefon numaramız ise; müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilmek üzere; (0 212) 553 84 81 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra teknik destek alabilmek üzere taleplerinizi; e- posta adresimize de iletebilmeniz mümkün olurken;   info@appleiphoneservisi.com adresimizi kullanabilirsiniz.

Diğer hizmetler

                Yine, halkalı iPhone ön cam değişimi gibi hizmetlerimiz gibi daha pek çok Apple ürünlerinde farklı teknik destek hizmetleri sunmaktayız. Apple cihazlarınızda yer alan tüm sorunlar için bizler ile iletişime geçerek, profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

halkalı iphone tamiri

Adresten adrese teslim

                Her ne kadar ev ve iş yerlerinizde direkt olarak teknik hizmetler sunsak da, yine bunu kabul etmeyen müşterilerimiz için adreslerinizden cihazları alarak, değişim ve tamir hizmetlerimizden sonra tekrar adreslerinize ücretsiz kargo seçenekleri ile teslim etmekteyiz. Fakat bu teslimat daha güvenli olabilmesi adına kendi personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. 


HALKALI İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Halkalı iPhone Servisi
Halkalı iPad Servisi
Halkalı İPhone 7 Servisi
Halkalı İPhone 7 Tamiri
Halkalı İPhone 5 Ekran Değişimi
Halkalı İPhone 5s Ekran Değişimi
Halkalı İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Halkalı İPhone 6s Ekran Değişimi
Halkalı İPhone 6s Plus Ekran Değişimi


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30 |