İPhone 5 Ekran Değişimi

İPhone 5 Ekran Değişimi

İPhone 5 Ekran Değişimi

Cep telefonları, günümüzün toplumları için çok önemli bir yere sahip. İletişim açısından İş ve Sosyal hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu sebeple bu yazımızda İPhone 5 ekran değişimi konusunu ele aldık. VTS Teknik firmamız kırılan İPhone 5 ekranlarınızı yeniliyor. Özel servis hizmeti veren firmamız düşme, çarpma yada sıvı temas kaynaklı ekran bozulmalarına teknik çözüm üretiyor. İPhone  5 ekran kırıldı ve çok acil işleriniz var atelefon rehberine ulaşamıyorsanız nerede tamir ettireceğinizi bilmiyorsanız ve bu yazımızı okuyor sanız bizimle iletişime geçip, Mobil Servis (Yerinde Ekran Değişimi) hizmeti alabilirsiniz..

İPhone 5 Dokunmatik Ekran Değişimi

Apple, ürünlerini ne kadar dayanıklı üretse de dokunmatik ekranlar zamanla deforme olabiliyor dokunma hassasiyetini zamanla kaybedebiliyor, düşme sonucu kırılabiliyor. İPhone 5 dokunmatik ekran  değişimi konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçip arızayı bildirmeniz yeterli olacaktır.. örneğin; İPhone 5 dokunmatik kırıldı Teknik servisimizle irtibata geçerek servis kaydınınızı oluşturuyorsunuz, gün içerisinde adresinize teknisyen göndererek parça değişimini gerçekleştiriyoruz. kullandığımız orijinal yedek parçalar sayesinde telefonunuzun ekranı ilk günkü gibi hassasiyete sahip olacak.

 İPhone 5 Ekran Değişimi

İPhone 5 Ekran Özellikleri

Apple, 4 inçlik bir ekranla satışa sunduğu İPhone 5, serisinin ekran yapısı dikdörtgen ve İPhone 4s’e göre daha uzun bir ekran deneyimine sahip. İPhone 5 ekran her inçe 326 piksel özelliğe sahip, görüntü kalitesini arttıran bu özellik bu sayede renk derinliğini arttırıyor.Harika bir çözünürlüğe sahip olan İPhone 5 ekranı,  1136x640 piksel çözünürlüğe sahip.

İPhone 5 ekran özelliklerini maddeler halinde sıralamak gerekirse.

  • Retina ekran
  • 4 inç (diyagonal) geniş Multi-Touch ekran
  • 326 ppi, 1136x640 piksel çözünürlük
  • 800:1 kontrast oranı (tipik)
  • 500 cd/m2 maks. parlaklık (tipik)
  • Önde parmak izine dayanıklı yağ tutmayan kaplama
  • Birden fazla dil ve karakteri aynı anda görüntüleme desteği