İPhone 5s Ekran Değişimi

İPhone 5s Ekran Değişimi

İPhone 5s Ekran Değişimi

Cep telefonları, günümüzün toplumları için çok önemli bir yere sahip. İletişim açısından İş ve Sosyal hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu sebeple bu yazımızda İPhone 5s ekran değişimi konusunu ele aldık. VTS Teknik firmamız kırılan İPhone 5s ekranlarınızı yeniliyor. Özel servis hizmeti veren firmamız düşme, çarpma yada sıvı temas kaynaklı ekran bozulmalarına teknik çözüm üretiyor. İPhone  5s ekran kırıldı ve çok acil işleriniz var atelefon rehberine ulaşamıyorsanız nerede tamir ettireceğinizi bilmiyorsanız ve bu yazımızı okuyor sanız bizimle iletişime geçip, Mobil Servis (Yerinde Ekran Değişimi) hizmeti alabilirsiniz..

İPhone 5s Ekran Değişimi

İPhone 5s Dokunmatik Ekran Değişimi
Apple, ürünlerini ne kadar dayanıklı üretse de dokunmatik ekranlar zamanla deforme olabiliyor dokunma hassasiyetini zamanla kaybedebiliyor, düşme sonucu kırılabiliyor. İPhone 5s dokunmatik ekran  değişimi konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçip arızayı bildirmeniz yeterli olacaktır. Örneğin; İPhone 5s dokunmatik kırıldı Teknik servisimizle irtibata geçerek servis kaydınızı oluşturuyorsunuz, gün içerisinde adresinize teknisyen göndererek parça değişimini gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız orijinal yedek parçalar sayesinde telefonunuzun ekranı ilk günkü gibi hassasiyete sahip olacak.

 

İPhone 5s Ekran Özellikleri

Retina ekranı 4” olan İPhone 5s, yüksek ekran çözünürlüğü 640 x 1136 piksel olan ekranı, 366 ppi yoğunluğa sahip, IPS teknolojisi bu ekranı selefinden ayıran özellik oldu.

 

İPhone 5s ekran özelliklerini maddeler halinde sıralamak gerekirse.

  • Retina ekran
  • 4 inç (diyagonal) geniş Multi-Touch ekran
  • 326 ppi, 1136x640 piksel çözünürlük
  • 800:1 kontrast oranı (tipik)
  • 500 cd/m2 maks. parlaklık (tipik)
  • Önde parmak izine dayanıklı yağ tutmayan kaplama
  • Birden fazla dil ve karakteri aynı anda görüntüleme desteği