İPhone 7 Ekran Değişimi

İPhone 7 Ekran Değişimi

İPhone 7  Servisi (İPhone 7 Ekran Değişimi)

Apple çiçeği burnunda İPhone 7 ve İPhone 7 Plus ürünlerinin Teknik servisi hizmetini, VTS Teknik firmamız her türlü teknik servis hizmetini vereceğini duyurur. Firmamız gelişen ve değişen Apple teknolojisi ürünleri yakından takip etmekte ve incelemektedir. Olası yaşanabilecek teknik sorunları önceden tespit edip, teknik krizlere acil çözümler üretmektedir. İPhone 7 ekran değişimi ve İPhone 7 Teknik servis hizmeti sağlayacak olan firmamız hizmet kalitesini İPhone 7’nin selefi olan modellerin teknik çözümlerini sağlayarak kanıtlamıştır. VTS Teknik tamir ettiği binlerce İPhone serisi ürünleriyle Teknik Servis hizmetini kalite standartların üzerine taşımış olup, güçlü bir teknisyen kadrosuna ve potansiyeli olan bir servis ağına sahiptir.

İPhone 7 Ekran Değişimi

İPhone 7 Teknik Servis Hizmetini Nasıl Sağlıyoruz

Daha önce sitemizde onlarca makalede değindiğimiz üzere, klasik servis mantığına ezber bozan bir yöntem saplıyoruz. Servis mantığımızı çözüm odaklı geliştirip müşteri memnuniyetini esas aldık. Adrese kurye göndererek aldırdığımız cihazları tamir ederek adresinize gün içerisinde teslim ediyorduk. Şimdi ise geliştirdiğimiz Mobil İPhone Servisi yöntemi sayesinde İPhone 7 Teknik Servisi hizmetini adresinizde sağlıyoruz, İPhone 7 ekran kırıldı diyelim, Teknisyen İPhone 7 ekran değişimi işlemini adresinizde gerçekleştiriyor. Bu yöntem birçok müşterimizin firmamızı takdir etmesiyle sonuçlandı. Özellikle zaman kaybı yaşamadan İPhone sorunlarının çözülmesi ve daha güvenilir bir yöntem olması mobil servisi tercih sebebidir. Zaman hayatın en değerli unsurudur, vakit kaybetmek istemiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İPhone 7 Servisi

İPhone 7 Dokunmatik Ekran (Ön Cam) Kırıldığında Ne Yapmalıyım

Apple İPhone 7 teknolojisi her zaman olduğu gibi ekranları iki katmandan oluşmakta birincisi ekran, İOS işletim sisteminin sağladığı tüm uygulamaları, resim video harita gibi tüm görselleri görmenizi sağlayan bölüm. İkincisi Dokunmatik ekran ya da ön cam dediğimiz katman bu bölüm telefon yüzeyine yerleştirilmiş ince bir cam tabakadır, dokunmaya duyarlı İOS işletim sistemi, Apple Store uygulamaları, görseller resimler üzerinde düzenleme ya da video oynatma, arma yapma ve ya mesajlaşma gibi işlemleri dokunuşlarınızla yönetmenizi sağlar. İPhone 7 dokunmatik ekran kırıldı ne yapmalıyım, ya da kırılan ekran mı? Dokunmatik mi? Nasıl anlarım? Bu soruların cevabı çok basit telefonunuzun ekranına görüntü alabiliyor iseniz, İPhone 7 ön cam çatladı demektir. Bazı cihazlarda dokunmatik ekranın çatlamış olması kullanımına engel teşkil etmiyor fakat görüntü itibariyle kötü görünüyor. İPhone 7 ön cam değişimi firmamız tarafından gerçekleştirildikten sonra cihazınız ilk günkü gibi hassasiyete sahip oluyor. Kullandığımız birebir orijinal parçalar sayesinde  İPhone 7 kutusundan çıkmış gibi olacak.

İPhone 7 Cam Değişimi


Çalışma Saatlerimiz 

Hafta İçi :  09:00 - 20:30

Cumartesi : 09:00 - 20:30

İPhone 7 Hakkında Diğer Yazılarımız

İPhone 7'nin Teknik Özellikleri
İPhone 7 İPhone 7 Plus Özellikleri (Apple İPhone Servisi)