iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Değişimi

 

iPhone 8 Plus modeli sahip olduğu retina HD görüntü kalitesi ile her türlü video, görsel ve oyun gibi multimedya dosyalarınızı tam anlamıyla üstün kalitede sunmaktadır. Kullanmakta olduğunuz iPhone 8 plus ekranı çatladı ise bu durumda cihazı tam anlamıyla keyif alarak kullanamazsınız. Hatta bazı durumlarda kırıklığın ve çatlaklığın seviyesine göre bu durum cihazın dokunmatik fonksiyonunu da etkileyebilir ve bu da bazı durumda kullanım zorluğu anlamına gelir. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak için güvenilir bir iPhone 8 Plus teknik servis hizmetinden faydalanabilmeniz önemli bir konudur. Tam da bu aşamada bizler, siz değerli iPhone 8 Plus sahiplerinin kullanmakta oldukları cihazları olabilecek en kısa sürede, en kusursuz bir şekilde uzman düzeyde tamiratını gerçekleştirmekteyiz. Üstelik cihazınızın tamiratı için adresinize kadar gelmekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek adresinizi belirtmeniz yeterli olmaktadır. Bu sayede belirlenecek olan tarih ve saatte adresinize kadar gelerek cihazınızın tamiratını gerçekleştirebiliriz ve sizlere sıfır ayarında olarak cihazınızı teslim edebiliriz.

     iphone 8 plus ekran değişimi    

iPhone 8 Plus Ekranı Kırıldı Nasıl Tamir Edilir?

 

iPhone 8 Plus modelinin 5,5 inç büyüklüğünde oldukça geniş ve kullanışlı bir ekranı vardır. IPS ekran teknolojisi ile geliştirilmiş olması ve 401 PPI renk yoğunluğuna sahip olması sayesinde renkleri neredeyse gerçek tonda vermekte ve bu sayede üstün grafik performansı sayesinde hem cihazın genel kullanımında hem de multimedya amaçlı kullanımlarınızda keyif vermektedir. Ancak iPhone 8 Plus ekranı kırıldı ise bu durumda cihazı tam verimli bir şekilde kullanabilmeniz zordur. Ekrandaki kırık ya da çatlak seviyesi cihazın dokunmatiğini kullanmanızda herhangi bir şekilde engel teşkil edecek seviyede olmasa bile kozmetik olarak cihazınız göze iyi görünmeyecektir ve aynı zamanda; fotoğraf görüntüleme, video izleme, webte dolaşmak ya da oyun oynamak gibi ekranın son derece önemli olduğu işlemlerinizde can sıkıcı olacaktır. Sonuç olarak iPhone 8 Plus cam çatladı ise bu durumda ekranın orjinal bir ekran ile değişimi gerekmektedir. Teknik servis birimimiz tam olarak bu amaç doğrultusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

   iphone 8 plus ekran cam değişimi

iPhone 8 Plus Ekran Tamiratı

 

iPhone 8 Plus ekran tamiri işlemini adresinize kadar gelerek gerçekleştiriyoruz. Öncelikli olarak hasar durumu analiz edilir ve sonrasında sizlere söz konusu hasar durumuna göre makul bir tamirat fiyatı teklif edilir. Kabul etmeniz durumunda belirteceğiniz adresinize kadar gelecek olan teknik servis birimimiz, bu sayede cihazınızın ekranını uzman düzeyde tamiratını gerçekleştirecektir. Sadece iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

 


Çalışma Saatlerimiz 

Hafta İçi :  09:00 - 20:30

Cumartesi : 09:00 - 20:30