iPhone Ekran Tamiri

iPhone Ekran Tamiri

iPhone Ekran Tamirleri Servisimiz

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki Teknik servisimiz kaliteli ve garantili hizmetler vermektedir. Apple iPhone Servisi adıyla web dünyasında yerimizi aldığımız günden beri yüzlerce iPhone ekran tamiri hizmeti verdik müşterilerimize. Mobil servis ayrıcalıklarıyla müşterilerimize özel servis hizmetleri sunarak cihaz tamirlerini adreslerinizde gerçekleştiriyoruz. Genç dinamik teknisyen kadromuz İstanbul iPhone ekran tamiri hizmetlerini adresinizde sunuyor. Zamanın önemini anlatmaya gerek yok, şüphesiz ne kadar önemli bir kavram olduğunu herkes idrak etmektedir. Zaman kaybetmeden üstelik cadde sokak tamirci aramaya gerek kalmadan evinizde ya da iş yerinizde İstanbul il sınırları içerisinde nerede olursanız olun servis hizmeti alabilirsiniz.

iPhone Ekran Tamiri 

iPhone Ekranlara Genel Bir Bakış

İstanbul’da Apple teknolojilerine teknik servis hizmeti veren firmamız sektörde 2007 yılından beri hizmet vermektedir. iPhone ekran tamiri konumuza dilerseniz iPhone ekran özellikleriyle devam edelim.

Apple ürünleri yüksek frekanslı görüntü derinliğine sahip olmak ile birlikte yüksek çözünürlüklü HD ekranlar kullanmaktadırlar. Özellikle ürünlerin son serileri daha da geliştirildi. Örneğin iPhone 5’in 4 inç (diyagonal) ekranları 326 ppi, 1136x640 piksel çözünürlük özelliklerine sahip iken. iPhone 6 serisinde ekranı 4.7 inçe yükseldi ve iPhone 6s Plus serisine gelindiğinde ise boyutlar bi hayli değiştirildi 5.5 inç (diyagonal) LED arkadan aydınlatmalı ekran kullanmaya başladı 401 ppi yoğunlukta 1920 x 1080 piksel çözünürlük ile kalitesini zirveye taşımıştı. Ta ki iPhone 7 serisi üretilene kadar, iPhone 7 Plus 5.5 inç ve 3D Touch özelliğine sahip Retina HD ekran teknolojisi kullanmaktadır 1920 x 1080 piksel çözünürlük ile Apple ürünlerinin son geldiği nokta oldu. Tabi gelecekte ne gibi projeler geliştirilir doğrusu merak konusu.

 iPhone Ekran Tamiri Fiyatları

iPhone Ekran Fiyatları

Apple ürünleri dolara endeksli olduğu için maalesef bu konuda net rakamlar belirtmek çok zor oluyor. Sizde takdir edersiniz ki ülkemizde artan terör olayları komşu ülkelerdeki savaşlar dolar kurlarını çok ciddi etkilemekte. iPhone ekran fiyatları borsa gibi anlık yükselmeler ve düşüşler yaşayabiliyor bundan sebeple net rakamalar belirtmek çok güç oluyor. O yüzden fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30 |