iPhone Servisi Bakırköy |0212 553 84 81 | iPhone & iPad Tamiri

iPhone Servisi Bakırköy |0212 553 84 81 | iPhone & iPad Tamiri

Bakırköy iPhone Servisi Apple Teknolojileri Teknik Servisi

Çağımızın en önemli iletişim araçları olan Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar iş ve sosyal yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Tabii bu teknolojik gelişmeler bir çok sorunu da beraberinde getirdi. Hayatımızda önemli bir yere sahip olan akıllı telefonların yazılımsal ve donanımsal sorunları kabusumuz olabilir. Apple bu sektörde birçok yeni ürünleri; iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus gibi birçok modelleri piyasaya sürerek zirvede kalmayı başarmıştır. Bakırköy iPhone servis olarak hizmet verdiğimiz İstanbul’da genç ve dinamik personel kadrosu olan servis araç filosuyla yerinde teknik servis hizmeti verebilen kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Bakırköy iPhone Servisi

Bakırköy Apple iPhone Servisi

VTS Teknik Firmamız, kurulduğu 2007 yılından beri akıllı telefon tamirleri, özellikle Apple ürünleri olan iPhone ve iPad gibi cihazlara yönelik servis ağını genişletmiş, verdiği hizmetleriyle iyi bir müşteri potansiyeli yakalamıştır. Bakırköy iPhone Servisi konulu bu yazımızda sizlere misyonumuzu kısaca anlatamaya çalışacağız.


Bakırköy'de ikamet ediyorsanız! bir Apple ürünü kullacısıysanız yaşadığınız teknik sorunlarla ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

    

Bakırköy iPhone Servisi       


 Bakırköy Apple Teknik Servis | iPhone ve iPad Tamir Servisi

Apple cihazlarınızın tüm teknik sorunları için sınırları zorlayan bir çözüm anlayışını hizmetinize sunuyoruz, Bakırköy iPhone tamir servisi için cadde sokak servis aramanıza gerek yok, diyelim iPhone 5s ya da iPhone 6s ekran kırıldı eğer şuan sitemizdeyseniz bizi arayın, cihazınızın arıza durumunu bildirin ve çözüm teklifi alın, yapacağınız servis kaydıyla dilerseniz adresinize kurye gödererek cihazınızı adresinizden alarak teknik servis merkezimizde ücretsin arıza tespitinden sonra onayınız dahilinde cihazınızı onarıp tekrar adresinize teslim ediyoruz. 
  
 

Bakırköy iPhone Servisi ( Mobil iPhone Servisi)

Mobil servis hizmeti bu sektörde devrim niteliğinde bir servis yöntemidir, kırılan iPhone 5s ekranı ya da iPhone 5s ekranı kırıldı diyelim iPhone dokunmatik çalışmıyor ya da iPhone batarya değişimi gibi sorunlar için adresinize gönderdiğimiz teknisyenler sayesinde maksimum 60   dakika gibi bir sürede  parça değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Mobil iPhone servisi hakkında detaylı bilgi için lütfen konu başlığına tıklayınız..
 Bakırköy iPhone Servisi

 Bakırköy iPhone Ekran Değişimi ve Dokunmatik Ön Cam Revize

Apple yüksek markalı teknoloji ürünlerinde kaliteli ekranlar kullanılmaktadır. Mucizevi özellikteki bu ekranlar Apple mühendisleri tarafından bir gelişim döngüsü içerisinde sürekli güncellenmekte ve geliştirilmekte. Bakırköy iPhone ekran değişimi adresinizde değiştirilmesinin mümkün olacağını biliyormuydunuz? Evet iPhone ekran kırıldı ve Bakırköy’de oturmaktaysanız parça değişimlerini adrsinizde yerinizde gerçekleştiriyoruz.


 Bakırköy iPad Servisi


Apple markalı yüksek teknoloji ürünleri olan; iPadiPad AiriPad Air 2iPad 2iPad (3. nesil), iPad (4. nesil)iPad ProiPad Air 2iPad miniiPad mini 2iPad mini 3iPad mini 4, gibi seriler tablet bilgisayar sektöründe kıyasıya rekabet etmiş ve zirvedeki yerini korumuştur. Teknoloji çağının modern iletişim araçları iş ve sosyal yaşamımızın vazgeçilemez bir parçası haline gelmiştir hayatlarımıza birçok kolaylık sağladığı gibi, kaza sonucu iPad ekran kırılması olumsuzlukları da beraberinde getiriyor. VTS Teknik tam da bu nokta sizlere iPad Servisi hizmeti veriyor. iPad Air Servisi - iPad mini 2 Servisi - iPad Air 2 Servisi -iPad 3 Servisi- iPad 4 Servisi- iPad Ekran Değişimi gibi hizmetleri, Motorize ve araç filosu ile teknisyen kadromuzun yerinizde servis imkanları sunuyor, siz yerinizden ayrılmadan teknisyenlerimiz adresinize geliyor.

 


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30  |


 BAKIRKÖY İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


iPad Servisi
İPhone 7 Servisi
İPhone 7 Tamiri
İPhone 5 Ekran Değişimi
İPhone 5s Ekran Değişimi
İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
İPhone 6s Ekran Değişimi
İPhone 6s Plus Ekran Değişimi
İPhone 7 Ekran Değişimi
İPhone 7 Plus Ekran Değişimi
Ataköy iPhone Servisi
Yeşilköy iPhone Servisi
Florya iPhone Servisi