Mecidiyeköy iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone & iPad Tamiri

Mecidiyeköy iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone & iPad Tamiri

Mecidiyeköy Apple Servisi iPhone & iPad Tamir Servisi

Apple firması 21. Yüzyılın teknolojileri olan iPhone ve iPad ürünlerini üreterek bilgi ve iletişim çağının modern toplumlarının ihtiyaçlarını önemli ölçüde karşılamıştır. Günlük yaşamımızın vaz geçilmez araçları haline gelen iPhone ve iPad’ler iş hayatımıza sosyal yaşamımızda önemli bir yer edinmektedir. VTS Teknik iPhone ve iPad cihazlarınızın teknik servis çözümlerini sağlamaktadır. Mecidiyeköy iPhone servis için oluşturduğu teknisyen kadrosu, motorize ve oto araç filosuyla Mobil Servis (adrese servis) hizmeti vermektedir. Mecidiyeköy iPhone tamir işlemini adresinizde gerçekleştirerek size kolaylık sağlıyor. Sizde işlerinizi aksatmadan ya da zaman kaybetmeden iPhone ya da iPad Cihazlarınızı tamir ettirebilirsiniz. Güven duyacağınız bir servis anlayışı sunuyoruz, cihazınızın tamirinin her aşamasını izleyebilirsiniz.

Mecidiyeköy iPhone Servisi

 

Mecidiyeköy iPhone Ekran & Dokunmatik Ön Cam Değişimi Servisi

Apple kalite standartlarına uygun bire bir orijinal yedek parçalar kullanarak cihazının ekranını revize ettirebilirsiniz. iPhone ekran kırıldı ya da iPhone ön cam kırıldı ise bizimle iletişime geçin ve iPhone ekran fiyatı alın. Servis merkezimizde müşteri temsilcilerimizden teknik konularda bilgi alabilirsiniz. Servis taleplerinize acil dönüşler sağlayabiliriz Mecidiyeköy iPhone ekran değişimi ya da iPhone dokunmatik ön cam değişimi gibi parça değişimleri hizmetini adresinizde alabilirsiniz. Bizden hizmet almaktan mutlu olacağınızı garanti eder garantili teknik servis hizmeti verdiğimizi bilmenizi isteriz.

 Mecidiyeköy iPhone Ekran Değişimi

Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışan firmamız garantili teknik servis hizmeti vermektedir. Orijinal yedek parçalar kullanarak cihazınızı ilk günkü görünümüne kavuşturacak şekilde revize etmektedir. Kaliteli hizmet bir firmanın kendi kendine yapacağı ve yaptığı en büyük yatırımdır.

MECİDİYEKÖY İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Mecidiyeköy iPhone Servisi
Mecidiyeköy iPad Servisi
Mecidiyeköy İPhone 7 Servisi
Mecidiyeköy İPhone 7 Tamiri
Mecidiyeköy İPhone 5 Ekran Değişimi
Mecidiyeköy İPhone 5s Ekran Değişimi
Mecidiyeköy İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Mecidiyeköy İPhone 6s Ekran Değişimi
Mecidiyeköy İPhone 6s Plus Ekran Değişimi
Mecidiyeköy İPhone 7 Ekran Değişimi
Mecidiyeköy İPhone 7 Plus Ekran Değişimi

 


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30  |