Mobil İphone Servisi

Mobil İphone Servisi

İphone/İpad  cihazlarınız kaliteli olsa da arızalana bilirler, Evden yada işyerinden çıkacak vaktiniz yoksa mobil servisi hizmetimiz bu soruna çözüm olacaktır.

Apple ürünü iPhone/ iPad cihazlarınız için mobil servis hizmetimizi tercih edebilirsiniz isteğe bağlı adresinize kurye yada teknisyen taleb edebilrisiniz. iş yoğunluğunuzdan dolayı vaktiniz olmayabilir. günlerce telefonsuz kalmak işlerinizi zorlaştırabilir

Kurye servis hizmeti bizimle iletişime geçip servis kaydınızı oluşturduktan sonra kuryemiz vereceğiniz adrese geliyor ve sizden arızalı olan ürününüzü teslim alarak servis merkezimize getiriyor, yapılan Ücretsiz arıza tespitinin ardından sizlere fiyat bilgisi veriliyor onayladığınız taktirde cihazınız tarafımızdan onarılarak adresinize teslim ediliyor.

Mobil servis hizmeti İphone/İpad teknik servisi sektöründe devrim niteliğinde bir uygulamadır     bu uygulama sayesinde arızalı (adresinizde onarılması mümkün olan) cihazlarınızı örneğin; İphone ekran değişimi,ipad ekran değişimi,iphone öncam değişimi,iphone dokunmatik değişimi gibi parça değişimlerini adresinize teknisyen göndererek sorunu yerinde çözüyoruz.

Hızlı güvenilir ve daha dakik çözümler için varız.

Mobil iPhone Servisi