Osmanbey iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Osmanbey iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

İstanbul Osmanbey iPhone Servisi

                Tüketici elektroniği konusunda yıllardır pek çok farklı yüksek teknoloji ürünü üretilirken, bu üretimlerde üst sıralarda yer alan Apple ve Samsung ürünleri, maddi değerleri diğer markalara göre biraz daha fazla denilebilir. Elbette ki bu değeri de ele alacak olursak eğer, cihazlarda meydana gelen sorunlarında kalitesi bir teknik servis bünyesinde çözülmesi gerekmektedir. Bu konuda günümüzün özel teknik servisleri arasında VTS Teknik yer alırken, çözüm odaklı çalışmaları ile aynı gün cihazların tamiratını gerçekleştirmektedir. Yine bu hizmetlere, Osmanbey iPhone Servisi olarak ulaşabilmeniz mümkün oluyor.

Sıvı temasından kaynaklı değişimler

                Örnek olarak bir sorundan bahsedecek olursak, genel olarak sıvı teması cihazlara ciddi hasarlar verebilmektedir. Bundan dolayı pek çok dokunmatik ekran özelliğini yitirtirken, yenileri ile değiştirilmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra cihaz içerisinde yer alan entegre ve devreler de hasar görmüş olabileceğinden dolayı cihazlar çalışmamaktadır. Yine tüm bu hizmetler gibi, İstanbul osmanbey iPhone ekran değişimi hizmetleri de VTS Teknik bünyesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Osmanbey iphone servisi

2007’ den günümüze profesyonel hizmet

                Kuruluş yılı olarak 2007 yılı bilinirken, o günden günümüze kadar uzman teknik kadrosu ile profesyonel ve çözüm odaklı çalışmaları ele alınarak, güçlü referansları ile kullanıcı memnuniyetine önem vermektedir. Böylelikle günümüzün sayılı teknik servisleri arasında sayılacak bir hizmetten bahsetmek gerekirse, evlerinizden alıp, evlerinize teslim etme imkânını da sunmaktadır. Yine bunlar ile birlikte merkezlerde de teknik servis hizmeti verirken, sizlerin belirlediği adreslere de teknik ekip göndererek, sorunların ortadan kısa sürede kaldırılmasını amaçlamaktadır.

                Yukarıda bahsettiğimiz hizmetlerin dışında, Osmanbey iPhone ön cam değişimi de kendi bünyemizde gerçekleştirilmektedir. Diğer teknik servislerden farkımız olarak, parça değişimlerinde sahte ürünler kullanmamamız. Böylelikle cihaz sorunlarının ortadan kaldırılmasının yanı sıra daha uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunulmaktadır. Kısaca son olarak iletişim bilgilerine aşağıda yer alan maddelerden göz atabilirsiniz.

Osmanbey iphone ekran değişimi

  • Adres: Gaziosmanpaşa Cad. Bayrampaşa Sokak No:50 GÜNGÖREN / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E- posta adresi : info@appleiphoneservisi.com
  • Telefon : (0 212) 553 84 81

Bu iletişim bilgelerimizi kullanarak, bizler ile iletişime geçebilir ve aklınıza takılan soru ve önerilerinizi iletebilirsiniz.


OSMANBEY İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Osmanbey iPhone Servisi
Osmanbey iPad Servisi
Osmanbey İPhone 7 Servisi
Osmanbey İPhone 7 Tamiri
Osmanbey iPhone 7 Ekran Değişimi
Osmanbey İPhone 5 Ekran Değişimi
Osmanbey İPhone 5s Ekran Değişimi
Osmanbey İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Osmanbey İPhone 6s Ekran Değişimi
Osmanbey İPhone 6s Plus Ekran Değişimi
Osmanbey iPhone 7 Ekran Değişimi
Osmanbey iPhone 7 Plus Ekran Değişimi
Osmanbey iPhone 8 Ekran Değişimi
Osmanbey iPhone 8 Plus Ekran Değişimi
Osmanbey iPhone X Ekran Değişimi


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30 |