Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye çapında rekabet edebilen hizmetler vererek, sektöründe her zaman öncü niteliğini taşıyan, tercih edilebilen, güvenilir bir firma olma özelliğini arttırmak ve sürdürmek VTS Teknik vizyonudur.


VTS Teknik 2007 yılında İstanbulda kurulmuştur. Firmanın kuruluş amacı Apple, SAMSUNG markalı yüksek teknoloji ürünlerde, Özel Teknik Servis hizmetlerinin yürütülmesidir. Deneyimli Tekniker kadromuz ile İstanbul Merkezli olarak tüm Türkiye tüm illerine Teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Uygun fiyatların yanı sıra, verdiği hizmetlerde daima en iyiyi sunmayı ilke edinen firmamız, orjinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermemektedir.

Biliyoruz ki, servis hizmetlerinde en önemli konu "Müşteri memnuniyeti her zaman, herşeyin üstünde tutmak" ve biz bunu titizlikle yapıyoruz. İlkemiz, daima en iyi kalite, koşulsuz  müşteri memnuniyeti ve rekabetçi düşük fiyatlardır.

Cihazınız mı arızalandı ? 

VTS Teknik, hızlı servis ve kaliteli hizmet anlayışıyla;
IPad, IPad 2, IPad air, İPod, İPhone 4G, İPhone 4S, İPhone 5G, İPhone 5S, İPhone 6, İPhone 6 plus, İPhone 7, İPhone 7 Plus cihazların Özel Servis Merkezi olarak hizmet vermektedir.