Taksim iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Taksim iPhone Servisi | (0212) 553 84 81| iPhone Ekran Değişimi

Taksim iPhone Servisi

Günümüzde iPhone mobil cihazların kullanımı oldukça artmış olurken, elbette ki tüketicilerin yaşadığı bir takım sorunlar bulunmaktadır. Bu sorunlarda genel olarak, düşme, çarpma ve diğer dış nedenlere bağlı olarak meydana gelen, ön cam, dokunmatik ekran da kendini gösteren çatlak ve kırılmalardır. Bu sorunlar ise elbette ki profesyonel bir teknik servis tercih edilerek çözüme kavuşturulması gerekiyor. Aksi taktirde cihazlarda değiştirilen dokunmatik ekranlardan istediğiniz verimleri alamamak mümkün olmaktadır. Bu hizmetlere ulaşabilmek için; Taksim iPhone Servisi kapsamında hizmetlere VTS teknik servisleri iletişime geçebilirsiniz.

Taksim iphone servisi

                2007 yılında kurulmuş olan VTS TEKNİK, Gaziosmanpaşa Cad. Bayrampaşa sokak No:50 GÜNGÖREN / İSTANBUL / TÜRKİYE adresinden müşterilerine hizmetlerini sunarken, elbette ki yine ev ve iş adreslerinize de teknik hizmet desteğini sunmaktadır. Bu durumda ise telefon numaralarını kullanarak, teknik servis talep kaydı oluşturmanız gerekiyor. Bu kayıt ise gerekli iletişim bilgileri, cihaz sorunları ve adres bilgileriniz ile tamamlanırken, hizmetlerin evlerinize getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ön cam ve dokunmatik ekran

                Bilmeniz gerekiyor ki, iPhone cihazlar çift katlı ekran tabakası ile birlikte üretilmektedir. Birincisi ön cam olurken, ikincisi dokunmatik ekran olmaktadır. Kırılan ekranın hangisi olduğunu merak ediyorsanız, dokunmatikte her hangi bir sorun yaşamadıysanız, muhtemelen sadece ön cam kırılmış olacaktır. Eğer ki dokunmatikte de sorunlar yaşıyorsanız, Taksim iPhone ekran değişimi de gerekebilmektedir. Aksi taktirde sadece ön cam değişimi yapılacaktır.

Taksim iphone ekran değişimi

Hiç görüntü alamıyorum

                Eğer ki ağır bir darbe sonucu cihazınızdan hiç görüntü alamıyorsanız, maalesef tüm ekran hasar görmüş ve ekranlara görüntü aktaran devrelerde zarar görmüş olabiliyor. Bu durumda da Taksim  iPhone ön cam değişimi hizmetlerinden önce ilk olarak sorunlar analiz ediliyor. Eğer ki sıvı teması sonrası bu arızalar meydana geldiyse, bu süreç ise 3 gün ile 7 gün aralığında oluyor. Diğer genel değişimlerde ise cihazlar gün içerisinde kullanıcısına teslim edilebilmektedir.

                Merkezlerimiz bünyesinde alacağınız hizmetlere, işletme personellerimiz dahilinde evlerinizden teslim alınan cihazlar, merkezlere getirilerek, tamir işlemlerinden sonra tekrar sizlerin belirlediği adreslere teslim şeklinde de tamamlanabilmektedir. Daha güvenli teslimatlar için ise kargo firması tercihlerimiz arasında yer almıyor.


TAKSİM İPHONE SERVİSİ HİZMETLERİ


Taksim iPhone Servisi
Taksim iPad Servisi
Taksim İPhone 7 Servisi
Taksim İPhone 7 Tamiri
Taksim iPhone 7 Ekran Değişimi
Taksim İPhone 5 Ekran Değişimi
Taksim İPhone 5s Ekran Değişimi
Taksim İPhone 6 Ekran & Cam Değişimi
Taksim İPhone 6s Ekran Değişimi
Taksim İPhone 6s Plus Ekran Değişimi
Taksim iPhone 7 Plus Ekran Değişimi
Taksim iPhone 8 Ekran Değişimi
Taksim iPhone 8 Plus Ekran Değişimi
Taksim iPhone X Ekran Değişimi


Çalışma Saatleri | Hafta İçi :  09:00 - 20:30  |  Cumartesi : 09:00 - 20:30 |