iPad Servisi

Apple markalı yüksek teknoloji ürünleri olan; iPad, iPad Air,iPad Air 2, iPad 2, iPad (3. nesil), iPad (4. nesil),iPad (5. nesil),iPad (6. nesil),iPad (7. nesil), iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2,iPad mini 3, iPad mini 4, gibi seriler tablet bilgisayar sektöründe kıyasıya rekabet etmiş ve zirvedeki yerini korumuştur. Teknoloji çağının modern iletişim araçları iş ve sosyal yaşamımızın vazgeçilemez bir parçası haline gelmiştir hayatlarımıza bir çok kolaylık sağladığı gibi, kaza sonucu iPad ekran kırılması olumsuzlukları da beraberinde getiriyor. VTS Teknik tam da bu nokta sizlere iPad Servisi hizmeti veriyor. Motorize ve araç filosu ile teknisyen kadromuzun yerinizde servis imkanı, siz yerinizden ayrılmadan teknisyenlerimiz adresinize geliyor.

ipad tamir servisi

Firmamız iPad Tamri konusunda pratik çözümler sunuyor, son derece donanımlı ve güncel bilgilere sahiptir, çünkü gelişen Apple teknolojilerini yakından takip ediyor test ve tanıtımlarını yapıyor. iPad tamir servisi konusunda İstanbul’da hizmet veren firmamız güçlü referanslara sahip çalışma kalitesi sayesinde potansiyeli olan bir servis ağına sahiptir. iPad cihazlarınızı güvenli ellere teslim ediniz merdiven altı firmalara vererek daha büyük sorunlar yaşamayın. Dilerseniz teknik servis merkezimize cihazınız ile birlikte gelin ve bir kahve molasında iPad’inizin tamir edilmesinin mutluluğunu yaşayın.

aplle ipad teknik servis

iPad Ekran Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Cihazınız yere düştü ve iPad cam çatladı ya da iPad ekran kırıldı ne yapmalıyım dediğinizi duyar gibiyim, öncelikle derin nefes alın ve sakin olun J sonra ise bizim ile iletişime geçin. iPad servisi seçeneklerimizi değerlendirin, kırılan iPad ekran değişimi hizmetimizi adresinizde almak isterseniz yapmanız gereken servis kaydınızı oluşturmak. gün içerisinde adrese gelen teknisyenimiz adresinizde iPad cam değişimi imkanı sağlıyor. Ezber bozan bir servis anlayışına sahip olan firmamız genç dinamik teknisyen kadrosuyla acil çözümler sağlıyor.

Not: Sıvı temas arızalı iPad cihazlarınız zorunlu test aşamaları nedeniyle iPad servisi, 3 gün ila 7 gün arasında sürebilmektedir, cihazın hasar durumuna göre değişen analizler neticesinde zaman alabilmektedir.