iPhone 11 Pro Max Tamiri İstanbul

Apple, diğer iki varyantla birlikte iPhone 11 Pro Max'i piyasaya sürdüğünde serisinde bir yenilik getirdi. Apple şirketinin bu üçlü serisi, 10 Eylül 2019'da resmen faaliyete geçti.Apple iPhone 11 Pro Max, üst düzey özelliklerle doludur ve Apple serisinin amiral gemisidir. iPhone 11 Pro Max, Apple akıllı telefonlara yardımcı olan güçlü bir işlemci olan A13 Bionic çip tarafından destekleniyor. İPhone 11 Pro Max'in RAM'i 4 GB ve telefonun performansını daha hızlı hale getiriyor

iPhone 11 Pro Max Tamiri İstanbul

iPhone 11 Pro Max Tamiri İstanbul

Apple iPhone 11 Pro Max sahibi olan insanlar kesinlikle güvenebileceğiniz ve gönül rahatlığıyla cihazınızı teslim edebileceğiniz bir teknik servise ihtiyaç duyabilirsiniz. güvenilir bir iPhone 11 Pro Max teknik servis hizmeti istiyorsanız? VTS Teknik bu noktada yardımcınız olacaktır. İPhone 11 Pro Max'inizin ekran tamirinden şarj sorununa tüm ihtiyaçlarınıza pratik ve ekonomik çözümler sunan, VTS Teknik, işi hızlı ve hassas bir şekilde yapmak için orijinal parçalara ve deneyimli teknisyen kadrosuna sahiptir. Ayrıca Mobil (Yerinde) Servis hizmetiyle İstanbul geneli adresinizde servis hizmeti alabilirsiniz!

iPhone 11 Pro Max Kırık Ekran Değişimi

iPhone 11 Pro Max Kırık Ekran Değişimi / Tamiri

İPhone 11 Pro Max Ekranınız çatlamış ya da kırık mı? 30 dakika içinde değiştirebiliriz! Uzman teknisyenlerimiz eğitimli ve sertifikalı olmakla beraber kaliteli araçlar ve birebir orijinal yedek parçalar kullanıyoruz.

iPhone 11 Pro Max Pil Değiştirme / Onarma

İPhone 11 Pro Max pil sorunu gibi durumlarda, şarj hızında yavaşlama mı var? veya şarj oluyor ve pil erkenmi bitiyor? Böyle sorunları 15 dakika içinde düzeltebiliriz.

iPhone 11 Pro Max Pil Değiştirme / Onarma

iPhone 11 Pro Max Lens veya Kamera Değiştirme / Onarma / Düzeltme

iPhone 11 Pro Max kamera inanılmaz bir yükseltmedir; kamera veya mercek kırılırsa, kamera olmadan iyi fotoğraf çekemez ve işe yaramaz. Sorununuzu dakikalar içinde çözmek için buradayız. Bu onarımların yanı sıra, VTS Teknik uzmanları, şarj soketi ve hoparlör değiştirmeleri, LCD onarımları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli diğer hizmetler sunar. Onarım ihtiyaçlarınız için VTS Teknik servisimize randevu oluşturabilir dilerseniz mobil (yerinde) servis hizmeti alabilirsiniz.