iPhone 11 Pro Tamiri İstanbul

İPhone 11 Pro'daki etkileyici yeni özellikler, düşme sonucu kırık ve çatlakların oluşturacağı hasara karşı koruma sağlamaz. Bu nedenle, metin mesajlarınıza ve e-postalarınıza çatlak ekrandan bakmaktan yorulduysanız, iPhone 11 Pro tamir servisimiz için VTS Teknik'e gelin. Yeni bir ekrana, yedek parçaya veya sıvı temas arıza teşhisine ihtiyacınız olsun, kalifiye teknisyenlerimiz kapsamlı teknik servis hizmetlerini uygun fiyatlara sağlayabilir. Ayrıca, VTS Teknik İstanbul’da bulunduğunuz konuma mobil servis hizmeti vererek cihazınızı adresinize kadar gelerek yerinde onarabilir!

iPhone 11 Pro Tamiri İstanbul

Tamir hizmet Sürecimiz

Tamir sürecimiz müşterilerimiz için hızlı ve kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Teknisyenlerimiz iPhone 11 Pro cihazınızın öncelikle ücretsiz arıza durumunu tespit eder sonra onayınız dahilinde cihazı tamir eder. Arıza tespitleri her zaman ücretsizdir ve tamir ettirmeniz zorunlu değildir. Müşteri onarım planından memnun olduğunda onay verdiğinde hemen başlayabiliriz!

iPhone 11 Pro Ekran Tamiri İstanbul

iPhone 11 Pro Ekran Tamiri

Telefon teknik olarak su geçirmez olsa da, iPhone 11 Pro'nuz suya maruz kaldıktan sonra garip davranıyorsa, sıvı temas arızası olabilir. Normal aşınma ve yıpranma, su direncinin etkinliğini azaltarak suyun kırıklara ve çatlaklara girmesine neden olabilir. iPhone 11 Pro ekran kırık ya da çatlak ise mutlaka iPhone 11 Pro ekran değişim hizmeti almalısınız. Aksi takdirde, suyun cihazın temel bileşenlerine oturmasına izin verirseniz, korozyona başlayabilir ve muhtemelen kısa devrelere neden olabilir. Hasar meydana geldiğinde bir teknik servis merkezine ne kadar hızlı ulaştırırsanız, cihazın düzelme şansı o kadar artar.

Kapsamlı Servis Merkezimiz Tüm Arızaları Onarabilir

Yepyeni iPhone 11 Pro telefonunuzu kırmanın ne kadar hayal kırıklığı yarattığını biliyoruz, ancak bize teşekkür edebileceğiniz, seçenekleriniz var. Tamir hizmeti ve kullanılan yedek parçalar orijinal olduğunda birde fiyat daha uygun olduğunda, paranızı yepyeni bir telefona harcamanıza gerek kalmaz. Ekran değiştirme, şarj soketi değişimi, güç düğmesi onarımı veya arka cam değiştirme gibi işleminizi bir saatten daha kısa sürede tamamlayabiliriz. Ayrıca değişim yaptığımız yeni parçalarınızı koruyan 90 günlük bir garantimiz var ve düşük fiyat garantimiz, onarım için mümkün olan en düşük fiyatı almanızı sağlar. Bu yüzden iPhone 11 Pro Tamiri için bugün randevu almayı unutmayın.