iPhone 11 Tamiri İstanbul

Apple iPhone 11 modeli bir cihaza sahipseniz, güvenebileceğiniz güvenilir bir iPhone 11 teknik servisi arıyorsanız! Tamda yerine geldiniz gönül rahatlığıyla iPhone 11 tamir hizmeti alabileceğiniz, VTS Teknik İPhone 11 ekran tamirinden, pil değişimine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm servis hizmetlerini pratik yöntemlerle sağlamaktadır. VTS Teknik işin doğru ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan parçalar, araçlar ve deneyime sahiptir.

Kamera özelliklerini, donanımını ve tasarımını yenileme; Apple, 2019'un Eylül ayında yeni iPhone 11'i tanıttı. Yeni renk yelpazesi, bir akıllı telefondaki en hızlı çip ve tüm gün pil ömrü ile yeni telefon, iPhone tasarımında bir dizi küçük ayrıntılandırmaya sahip. Cihazınızda hasar varsa, VTS Teknik Cep Telefonu Servisimiz iPhone 11 servis hizmetlerine yardımcı olmak için burada. Deneyimli onarım teknisyenlerimiz, iPhone 11 ile ilgili çeşitli genel sorunlara çözüm üretir ve telefonunuzu mümkün olan en kısa sürede kullanabilmeniz için pratik ve hızlı bir şekilde çalışır.

iPhone 11 Tamiri İstanbul

Apple iPhone 11 Ekran Değişimi

Uçtan uca 6.1 inçlik Sıvı Retina HD ekran ile iPhone 11 ekranı bir açıklama yapıyor. Ekranda, telefonun hem önünde hem de arkasında çift iyon değiştirilmiş cam bulunmasına rağmen, çatlaklar olabilir. İPhone 11'iniz düşerse, uygun fiyatlı, profesyonel ekran onarım hizmetleri için VTS Teknik Cep Telefonu tamir hizmeti almak için acele edin. Telefonunuzdan uzak olmanın güç bir durum olduğunu biliyoruz, bu yüzden ekran onarımlarımızın çoğu aynı gün içinde adresinizde gerçekleştiriyoruz!

iPhone 11 Ekran Değişimi İstanbul

Apple iPhone 11 Sıvı Temas Onarımı

iPhone 11, 30 metreye kadar 2 metreye kadar suya dayanıklıdır, yani iPhone X'in iki kat derinliğini kaldırabilir. Cihaz bir IP68 sıçrama, su ve toz direnci derecesi aldı, ancak bu tamamen su geçirmez olduğu anlamına gelmiyor. Normal aşınma ve yıpranma, iPhone 11'in su hasarına karşı daha duyarlı olmasına neden olabilir. Cihazınız su kaçırır ve arıza yaparsa, VTS Teknik'deki eğitimli teknisyenler yardım etmek için buradadır. Başlamak için cihazınızı servis merkezimize getirebilirsiniz.

iPhone 11 Sıvı Temas Arızası

Ekran ve su hasarı onarımlarına ek olarak, VTS Teknik diğer yaygın iPhone sorunlarını çözme konusunda oldukça bilgilidir. Güç düğmenizle ilgili sorunlar yaşıyorsanız, pil değişimine ihtiyacınız varsa veya kamera arızalı ise, ses sorunları, internet bağlantı sorunları, Apple markalı ürünlerin tamiri için buradayız!