iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X sahip olduğuz 5,8 inç ekran büyüklüğü ile muazzam bir görüntü ve kullanım keyfi vermektedir. Bu geniş ekranda video izlemek, fotoğraflara bakmak, oyun oynamak ve çok daha fazlasını yapmak oldukça eğlenceli ancak iPhone X ekranı kırıldı ise bu durumda cihazınızdan tam anlamıyla keyif almayabilirsiniz. Çünkü cihazın ekranının kırık olması sizlere pek çok şekilde can sıkıcı gelecektir. Bu hem genel kullanım hem de video, görsel amaçlı kullanımlarınızda da geçerli bir durumdur. iPhone 10 ekranı kırıldı ise bu durumda güvenilir bir iPhone X teknik servis noktasından ekran değişimi hizmeti almalısınız. Bu aşamada teknik servis birimimiz yıllardır olduğu gibi sizlere iPhone x modelinde de tam teknik destek vermeye hazırdır. Kırılan ya da çatlayan iPhone X ekranınızı kısa bir sürede tamir ediyoruz. Üstelik bu tamirat işlemini adresinizde gerçekleştirmekteyiz. Sizin tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek ve tamirat talep edeceğiniz adresinizi belirtmektir.

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X Ekran Yenileme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kullanmakta olduğunuz iPhone X modelinin ekranı kırıldı ya da çatladı ise bu durumda ekranı sıfır ayarına getirmenin tek yolu değiştirme işlemi yapmaktır. Teknik servis birimimiz “uzman” düzeyde iPhone X ekran değiştirme işlemini gerçekleştirir ve bu işlem süresi boyunca cihazınıza en ufak bir şekilde hasar gelmeden cihazınızın ekranı sıfır ayarında tamir edilmiş olur.

iPhone x ekran tamiri

Sizler, kırılan ya da çatlayan iPhone x modelinizin ekranınızın değişimi için firmamız ile iletişime geçtiğinizde, tamiratın gerçekleştirileceği adresi belirtmeniz yeterli olmaktadır. Bu sayede firmamız adresinize kadar gelir ve tamirat işlemini bu şekilde gerçekleştirir. Tamirat işleminde yapılan tek şey cihazın koruyucu katmanı ve aynı zamanda orjinal ekran camı birebir aynı orjinal parça ile değiştirilmektedir. Bu değiştirme işlemi kısa bir sürede tamamlanır ve işlem sonucunda sıfırdan farksız ekrana sahip iPhone X cihazınızı sizlere teslim ederiz.

IPHONE X EKRAN TAMIR FIYATI NE KADAR?

Firmamız uzun yıllardır Aplle mobil ürünleri için teknik servis hizmeti vermektedir. Bu süre boyunca siz değerli müşterilerimize her daim çözüm odaklı yaklaştık ve bu anlayış ile iPhone 10 ekran değişimi hizmeti de vermekteyiz. Dolayısıyla sizlere piyasa geneline kıyasla oldukça makul bir fiyat teklifi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Üstelik tam olarak adresinizde bu işlemi gerçekleştirdiğimizi de tekrar belirtmek isteriz. Sizler de hasar gören, çatlayan, bozulan ve kırılan ekranınız için bizlerle şimdi iletişime geçebilir ve hizmet sürecimize dair daha fazla bilgi alabilirsiniz.