iPhone Xr Tamiri İstanbul

iPhone XR Özellikleri ve teknik özellikleri:

Ekran çözünürlüğü:

IPS Teknolojisine sahip 828 x 1792 piksel çoklu dokunmatik ekran çözünürlüğüne sahip 6,1 inç ekran

İşlemci ve iOS:

Hexa çekirdekli işlemci Apple A12 Biyonik İşlemci ile işletim sistemi (İşletim Sistemi) 12

Kamera (Ön ve Arka):

Arka otomatik odaklamalı 12 Megapiksel f / 1.8 ve 7 megapiksel ön kamera

Sensörler:

Yüz tanıma sensörleri mevcuttur

Boyutlar ve Ağırlık:

Toplam 194,0 gram ağırlığında 150,90 x 75,70 x 8,30

IP derecelendirme:

iPhone XR, IP67 olarak IP Derecesine sahiptir

Bataryayı şarj etmek:

Kablosuz şarj olanağı ve çıkarılamaz / dahili şarj edilebilir lityum-iyon pil, 1,5 saat daha uzun pil süresi

Konuşma süresi 25 saate kadardır, internet kullanımı ile yaklaşık 15 saat sürer.

PPI:

326 ÜFE

WiFi Bağlantısı:

802.11 a / b / g / n / ac Wi-Fi standartları desteklenir

SIMS Sayısı:

2 SIMS, SIM 1'in Tip Nano ve SIM 2'nin her ikisi de 3G / 4G, LTE bağlantı desteği ile GSM / CDMA tarafından desteklenen e-SIM'dir.

Kapasite:

64 GB, 128 GB, 256 GB

iPhone Xr Repair İstanbul

iPhone XR Çözünürlük sorunları:

Yorumlar, iPhone XR'nin iPhone 4 ile aynı PPT ekrana sahip olduğunu IOS kullanıcılarına duyurdu ve korkuttu. Bu, iPhone XR'nin Apple telefonlarını karıştıran ve satın alma konusunda endişe uyandıran şaibeli bir şekilde piyasaya sürüldü. İnsanlar, dünyanın en zengin şirketleri arasında yer alan Apple 2018 yılında tanıtılan iPhone Xr modeli akıllı telefonu neredeyse on yıl önceki teknolojiyi tekrar kullanılanılmasına karşı çıkıyor. 2010'dan beri kullanılan bu teknoloji fiyatları makul tutmak adına 2018’de yeniden kullanması Apple'a kullanıcıları arasında eleştirilere neden oldu.

İPhone XR Çözünürlük Sorunu Çözümü:

İPhone XR, kullanıcı yanıtı ve gayri resmi Medya Raporlama kanalları aracılığıyla, çok sayıda insan tarafından çoğu kullanım için oldukça iyi olduğu düşünülen 326ppi bir ekrana sahip. Nesnel olarak 750 $ 'ın haklı maliyeti olarak gelen ikinci bir çözüm var ve bu nedenle daha önce kullanılan 326 ppi ekran için telefon. Artık yarışmanın AR / VR'yi daha gerçekçi hale getiren çok daha gelişmiş ve daha keskin metin, fotoğraf ve videolar göstermek için 500 artı ppi ekranı var.

iPhone Xr Tamiri İstanbul

İPhone XR'de Eski Teknoloji Sorunu:

X-RipOff olarak da adlandırılan iPhone XR, şimdi üçüncü nesil teknolojiye ait akıllı telefonların ikinci nesil akıllı telefonlarda kullanılan eski teknolojiye sahip olduğu anlaşıldı. Öfkeyle bunalmış kullanıcılar, Apple'ı 2018'in en zengin şirketi olmak için böyle eski bir teknoloji kullanarak yüksek karlar elde etmeyi amaçladığı çok bariz bir şekilde anlaşılmıştır.

iPhone XR Pil Değiştirme:

Pil sorunları, çok daha kısa sürede düşük pil sinyali veya telefon şarj edilirken gerçekten ısınıyorsa, pil ile ilgili belirgin sorunlar vardır. İPhone XR'nin pilleri daha az ömürlü olduğu anlaşıldı, bu da geliştirilmesi gerektiğini gösteriyor, ancak maalesef stratejik tasarımı ve gelişimi sırasında buna çok fazla dikkat edilmemiş.

Problemin Çözümü:

İPhone XR kullanıcıları yükseltme modelini bekleyebilir veya APPLE CARE merkezine başvurabilir ve telefonlarını garanti kapsamında değiştirebilirler. Bununla birlikte, iOS güncellemeleri, iOS 11'in önceki sürümlerinde görüldüğü gibi pil zamanlamasının geliştirilmesine de yardımcı olabilir.

iPhone XR Ekran Tamiri İstanbul:

İPhone'un ince gövdesi, bugüne kadar mevcut olan herhangi bir cep telefonu arasında en iyi ve en akıllı özellik olacak. Ancak şıklığın ve tarzın olduğu yerde ekran inceliği paraleldir. Ekrandaki çizikler ve hatta kullanıcılara sıkıntı yaratan kırık ekranlar bildirilmektedir.

Problemin Çözümü:

Ekran Değiştirme, garanti taleplerini nadiren kapsayan bir şeydir ve evrensel bir kuraldır. Ancak, satın alma sırasında ekran zaten hasar görmüşse, ücretsiz onarım talep edilebilir. Ekranı çiziklerden korumak için tüm Apple Servis Bakım mağazalarında veya ekran kırılmış olsa bile ekran ve ön camı VTS TEKNİK Servisimizde tamir ettirebilirsiniz.

iPhone Xr Ekran Tamiri İstanbul