iPhone Xs Max Tamiri İstanbul

Apple X serisini tanıtarak gerçekten iyi performans gösterdi ve şimdi X serilerini iPhone XS Max gibi ilerici ve makul iyi eklemelerle genişletti. Apple, iPhone XS Max ile başarıya kavuştu, ancak dev proje iPhone XS Max ile ilgili eleştirel incelemeleri kendi gelişimi için dikkate almalı ve teknolojisini taleplere göre geliştirmelidir. Adından da anlaşılacağı gibi iPhone XS Max, devasa boyutuna ve string oyun donanımına göre gerçekten iPhone Xs MAX daha iyi Ancak, kullanıcılar iPhone XS ve iPhone XS Max kerşılaştırmalrı sonucunda bariz farklar olmadığı konusunda eleştirileri bulunmakta.

iPhone Xs Max Aynı iOS sürüm 12'yi paylaşıyor ve iPhone Xs ile aynı kasaya ve tasarıma sahip. Genel bir karşılaştırma yapılması gerekiyorsa, iPhone XS Max, iPhone XS'in mevcut pazar potansiyelinin yerini alabilir. iPhone 8 ve iPhone 8 Plus da olduğu gibi. Temel olarak iPhone XS ve iPhone XS MAX arasında aynı ayırt edici özellik bulunmamaktadır.

iPhone Xs Max Tamiri İstanbul

iPhone XS Max özellikleri ve teknik özellikleri:

iOS ve İşlemci:

Apple'ın A serisi işlemcisinin yeni sürümü ile yazılım güncellemeleri için iOS 12 sürümü A12 Bionic CPU altı çekirdekli CPU

depolama:

512 GB'a kadar

ekran boyutu:

6.5-inç

Pil:

3.174 mAh

Ağırlık ve boyut:

Boyutlar: 157,5 mm x 77,4 mm x 7,7 mm (Maks)

Ağırlık: 208 gram (7.34 ons) (Maks)

Çözüm:

Çözünürlük, iPhone XS'in 458ppi yoğunluğuna uyan 2.688 x 1.242 piksele yükseltildi

Modeller:

Altın, Gümüş ve Uzay Grisi.

Bağlantı ve SIM:

Çift bekleme teknolojisi ve e-SIM ve Blutetooth 5.0'ın varlığı ile Gigabit sınıfı LTE ve çift SIM

Kamera:

Arka kamera 1.4nm piksel boyutunda desteklenen optik görüntü sabitleme özelliği sunan f / 1.8 diyaframa sahip 12 megapiksel geniş açılı sensör.

Başka bir kamerada telefoto lens, f / 2.4 diyaframa sahip 2X optik zoom ile OIS'li 12 megapiksel bulunuyor.

Ön kamera, ek IR kamera ile f / 2.2 diyaframa sahip 7 megapiksel RGB sensörüne sahiptir.

iPhone XS MAX Ekran Tamiri İstanbul:

Bununla birlikte, iPhone XS MAX, kasanın (Gövdenin) 360 derecesini de kaplayan çift camla korunuyor, bu da ona daha sert bir his ve ağırlık veriyor. Ancak yine de bazı kullanıcılar, kullanmaya başladıktan hemen sonra bazı sorunların varlığını bildirdiler. Bu normal bir şey; çizikler ve deformasyonlar telefonun kullanım ve saklama şekline bağlıdır. Keskin şeylerden kaçınmak (normalde araba anahtarlarını ve telefonu aynı cebe koymak) gibi ve telefonu pürüzlü yüzeylerde baş aşağı veya aynı şekilde tutmaktan kaçınmak gereklidir. Neyse ki XS Max, su ve toz direnci için IP68 olarak derecelendirilmiştir, bu da telefonun 1 metre derin su altında yaklaşık 30 dakika suda bırakılabileceği anlamına gelir. Ancak çiziklerin görünümü dikkate alınarak tasarlanmaz bunun için ekran koruyucu ve telefon kılıfları gibi aksesuarlar kullanılmalıdır.

Soruna çözüm:

iPhone XS MAX, cam gövde hacmine daha fazla bağlı kalarak yakın zamanda piyasaya sürülen X serisinin en güveniliridir. Yine de çiziklerin ortaya çıkması durumunda, ekranların sadece çizilmelere karşı koruma sağlamakla kalmayıp aynı zamanda bir reflektör görevi gören kalın ve yüksek kaliteli cam koruyucularla kaplanması zorunlu bir formüldür. Ekranın yarı hasar görmesi veya tamamen kırılması durumunda endişelenmeyin, bu VTS Teknik servis bakım merkezi tarafından değiştirilebilir ve sabitlenebilir.

iPhone Xs Max Ekran Tamiri İstanbul

iPhone XS MAX Pil Değişimi İstanbul:

iPhone XS MAX'in şimdiye kadarki en iyi pil ömrüne sahip olduğu biliniyor. İPhone XS MAX'a gelişmiş bir donanım takıldığında, pil şarj süresi azalır ve telefon tam performansıyla eskisinden çok daha uzun süre şarjda kalır. Bununla birlikte, iPhone'un önceki modellerinin pilin yavaş şarj edilmesi, şarj sırasında telefonun sıcaklığının artırılması veya düşük şarj modunda bile pilin erken deşarj edilmesi gibi pil şarj sorunları ile karşı karşıya olduğu gerçeğini akılda tutmuşa benziyor.

Problemin Çözümü:

Pil değişimi akıllı telefonlar arasında çok gizli ve yaygın bir sorundur; ancak, iPhone'lar arasında frekans çok daha düşük görülür. Böyle bir sorunun fark edilmesi durumunda, kullanıcı sorunu çözmek için aşağıdaki talimatlardan herhangi birini kullanabilir:

İPhone'u şarj etmek için kullanılan adaptörü veya veri kablosunu değiştirin.

Her zaman orijinal iPhone şarj cihazlarını kullanın (veri kablolarının yanı sıra adaptörler)

Elektrik fişini kontrol edin (arızalı olabilir veya düşük güce sahip olabilir)

Kesinlikle işlevsel ve bu tür hataların giderilmesinde son derece yararlı olan bir iOS 12 yazılım güncellemesi çalıştırın

Pili değiştirmek VTS Teknik Servis Merkezimiz ile iletişim kurun.

iPhone XS Max Bağlantı sorunu:

iPhone XS Max'in şimdiye kadar X Line serisinin en iyi donanımına sahip olduğu tespit edildi ve önceki iPhone'larda bulunan hataları giderdiği ve daha önceki iPhone'larda bulunan hataları giderdiği düşünülüyor, ancak verimli ve akıllı telefon, kötü bağlantı sorunları nedeniyle kritik bir şekilde bozuluyor Wi-Fi ve LTE üzerinden. Bu hatanın global olduğu ve operatöre veya verilere özgü bir ağ olmadan genelleştirildiği bulundu. Bu büyük bir dezavantaj ve gelecekte devasa telefonun kendisi için büyük bir sorun olacak.

Soruna çözüm:

Bağlantı sorunu ve herhangi bir eyleme yavaş hız alınması, öncelikli olarak çözülmesi gereken ciddi bir sorundur. İOS 12, yakında bağlantı sorununu çözmesi beklenen yazılım güncelleme sürümünü başlatacak. Ancak, buda çözüm olazsa kullanıcılar VTS Teknik ile iletişime geçebilir veya resmi APPLE forumları ve servis merkezlerine geri bildirim gönderebilir ve destek ve bakım için onlarla anında iletişim kurabilir.

iPhone XS MAX Kamera Onarımı:

En iyi ve en gelişmiş kameralardan biri (12 mega piksel arka ve 7 mega piksel ön) iPhone XS Max'ta tanıtıldı ve bu da fotoğraf ve video yakalamaya yepyeni bir anlam kazandı. Bununla birlikte, iPhone kameraları en hassas özellik gibi görünüyor ve lens üzerinde çizik ve oyuklardan kaçınmak için çok dikkat gerekiyor, aksi takdirde piksel ve videoların kalitesini bozacak.

Problemin Çözümü:

Kamera en önemli özelliktir ve onarımı büyük maliyetle gerektirir. Bununla birlikte, yapılandırılmamış ve fonksiyonel kamera bozuklukları için, iOS 12 yazılım güncellemesi hataları düzeltebilir, ancak sorun yapısal ise ve garanti devam ediyorsa Apple'ın resmi iletişim servis merkezilerine başvurabilirsiniz. Eğer cihazınız garanti kapsamı dışındaysa tam bir kamera onarımı gerektirir. Kamera değiştirme ayrıntılı bir iştir ve size uzman bir teknik servis gerekmektedir. VTS Teknik iPhone Xs Max Kamera değişimi dilerseniz merkezimizde dilerseniz adresinizde gerçekleştirebilir.