iPhone Xs Tamiri İstanbul

İPhone X Serisinin imza atan Apple yeni piyasaya sürülen iPhone XS, 12 Eylül 2018'de Apple tarafından büyük bir tanıtım ile resmi olarak duyuruldu. Şaşırtıcı tarzı ve şık gövdesi ile yeni özellikler A12 Bionic işlemcisi SoC (güncellenmiş) Akıllı iPhone XS, yeni nesil bir Neural Engine ile birlikte şimdiki zamanda sektör lideri özellik olan 7nm üretim sürecine sahip. iPhone XS, geliştirilmiş Portre Moduna sahip Smart HDR özelliğine sahip güncellenmiş bir kameraya sahip yep yeni özelliklerle dolu.

iPhone Xs Tamiri İstanbul

iPhone XS Teknik Özellikleri:

Pil:

Dahili şarj edilebilir pil 2.658 mAh

İşlemci ve iOS:

İOS 12'de desteklenen yeni nesil Neural Engine ile iPhone XS Apple A12 Bionic çipinin Hızlı ve Akıllı İşlemcisi

Ağırlık ve Boyutlar:

Ağırlık 177 g, 143,6 x 70,9 x 7,7 mm (5,65 x 2,79 x 0,30 inç)

Renkler ve depolama:

64, 256 VEYA 512 GB flash belleğe sahip 3 renkte (Altın, Gümüş, Uzay Grisi) bulunur

Ekran çözünürlüğü:

HDR ekran (458 ppi çözünürlükte 2436 x 1125 piksel çözünürlük), Gerçek Ton Ekran, Süper Retina HD Ekranlı Geniş Renkli Ekran ve 3D Touch

Kamera:

İPhone XS, f / 1.8 özellikli 12 megapiksel arkaya bakan (iSight) geniş açılı kameraya ve 10X'e kadar 2Xoptical zoom özellikli f / 2.4 özellikli telefoto kameraya sahip

Öne bakan 7 Mega Mega Kamera, Otomatik görüntü sabitleme, 1080p HD video, ƒ / 2.2 ve Retina Flash özellikli TrueDepth.

Sensörler:

Yüz ve Vücut Algılama sensörü, Arka aydınlatma sensörü, Yüz tanıma ve Otomatik görüntü sabitleme için TrueDepth kamera tarafından etkinleştirilen FaceID özelliği

iPhone XS Wi-Fi Bağlantı Sorunları:

Apple, bu hızlı ve tempolu yeni nesil teknoloji döneminde ve özellikle de iPhone Xs lansmanını ve başarısını vurgulasada, İPhone XS kullanıcıları internet kullanımı zayıf ve Wi-Fi bağlantısı sorunları olduğunu bildirdiler. Kullanıcılar, iPhone'larını yükseltmek için bir yılı aşkın beklerken bu sorun ile beraber hayal kırıklığına uğradı. Raporlar, herhangi bir operatöre özgü olmayan, ancak göründüğü gibi küresel olarak yerleşik hata olan internet performansında hız sorunu olduğunu göstermektedir.

Soruna çözüm:

“SpeedSmart” tarafından yapılan veri testlerine göre, iPhone XS, Wi-Fi ve LTE'de iPhone X ile karşılaştırıldığında önemli ölçüde daha yavaş veri hızlarına sahip ve bu da başka bir yol olması gerekiyordu ve bu sinir bozucu bir sorundur. İPhone XS'in sağ alt hattı boyunca çalışan Anten hattının yeni eki, iPhone 4 setini, ağ ve bağlantı sorunlarını çözmek için işlevsel bir yetenekle çoğaltır. Ayrıca, bir yazılım güncellemesinin başlatılmasıyla, umarım alım sorunları çözülecektir. Daha fazla yönerge için, kullanıcılar kullanım kılavuzuna veya kullanıcı yönergelerine erişebilir veya Apple'ın destek forumundan iletişim kurabilir.

iPhone Xs Kamera Tamiri İstanbul

iPhone XS Kamera Tamiri:

Eylül 2017'de piyasaya sürülen iPhone X'dan iPhone XS'in marjinal yukarı tonlaması konusunda çok ateşli tartışmalı bir konuşma yapıldı. Apple, gelecek yıl çok daha gelişmiş ön kamera, çok daha iyi pil ömrü veya daha ince gövde gibi gerçek iyileştirmelerle gelecek daha hızlı çip, çok gelişmiş arka kamera, vb. Ön kamera çok gelişmiş değil ve gerçek kalite özelliklerinden bozan 7 mega piksel var.

Soruna çözüm:

İPhone XS özelliklerini piyasaya sürüldüğünden beri bir hafta geçtiğinden karşılaştırmak için henüz çok erken. Marjinal yükseltme sorunu Apple tarafından ele alınacak ve elbette önümüzdeki yıl çok daha gelişmiş ön kamera, daha ince gövde, çok daha hızlı çip, çok daha iyi pil ömrü veya çok gelişmiş arka kamera gibi gerçek iyileştirmelerle gelecek.

iPhone XS iOS 12 güncelleme sorunları:

Kullanıcılar, iOS 12 kullanıcı arayüzünde renk kontrastı ve OLED piksel ekranı ile ilgili sorunları bildirdikleri bulundu. Renklerin kontrastı konusunda Apple resmi forumlarında ve servis merkezlerinde çok fazla dayak var. İPhone XS'in yeni lansmanının daha çarpıcı renkler ve gelişmiş OLED ekranla gelmesi gerektiği için kullanıcılar kızgındır, oysa tamamen hayal kırıklıklarıyla karşı karşıya kaldılar.

Problemin Çözümü:

İOS 11 piyasaya sürüldüğünde, belirli çeşitlerinde çok sayıda hatayla karşılaştı, bunlardan biri pil küçültme hatasıydı ve alt çizgi iPhone modellerini kötü etkiledi, ancak Apple Inc. etkilenen pilleri ve hatta cep telefonlarını değiştirmede gerçekten yardımcı oldu . Bu sorun, iOS 12'nin yazılım güncelleme sürümlerinden birinde de giderilecektir.

iPhone XS Pil Değişimi İstanbul:

Pil sorunları, çok daha kısa sürede düşük pil sinyali veya telefon şarj edilirken gerçekten ısınıyorsa, pil ile ilgili belirgin sorunlar vardır. iPhone XS'in zaten daha az verimli pil zamanlamalarına sahip olduğu keşfedildi, ancak geliştirilmeleri gerekiyordu, ancak maalesef stratejik tasarımı ve gelişimi sırasında buna çok dikkat edilmemişti.VTS Teknik mobil servis imkanlarıyla iPhone Xs pil değişimini adresinizde gerçekleştirebilir.

Problemin Çözümü:

İPhone XS kullanıcıları yükseltme modelini bekleyebilir veya APPLE CARE merkezine başvurabilir ve telefonlarını garanti kapsamında değiştirebilirler. Bununla birlikte, iOS güncellemeleri, iOS 11'in önceki sürümlerinde görüldüğü gibi pil zamanlamasının geliştirilmesine de yardımcı olabilir.

iPhone XS Ekran Tamiri İstanbul:

İPhone'un ince gövdesi, bugüne kadar mevcut olan herhangi bir cep telefonu arasında en iyi ve en akıllı özellik olacak. Ancak şıklığın ve tarzın olduğu yerde ekran inceliği el ele gider. Ekrandaki çizikler ve hatta kullanıcılara sıkıntı yaratan kırık ekranlar bildirilmektedir. Kırılan ekran garanti kapsamı dışında olduğu için VTS Teknik iPhone Xs Ekrandeğişimiİstanbul adresinizde gerçekleştirebilir.

iPhone Xs Ekran Değişimi İstanbul