Mobil iPhone Servisi

iPhone/iPad cihazlarınız kaliteli olsa da arızalana bilirler, Evden yada işyerinden çıkacak vaktiniz yoksa mobil servisi hizmetimiz bu soruna çözüm olacaktır.

AppleürünüiPhone/ iPad cihazlarınız için mobil servis hizmetimizi tercih edebilirsiniz isteğe bağlı adresinize teknisyen talep edebilrisiniz. iş yoğunluğunuzdan dolayı vaktiniz olmayabilir. günlerce telefonsuz kalmak işlerinizi zorlaştırabilir.

Mobil servis hizmeti iPhone/iPad teknik servisi sektöründe devrim niteliğinde bir uygulamadır, bu uygulama sayesinde arızalı (adresinizde onarılması mümkün olan) cihazlarınızı örneğin; İphone ekran değişimi,ipad ekran değişimi,iphone öncam değişimi,iphone dokunmatik değişimi gibi parça değişimlerini adresinize teknisyen göndererek sorunu yerinde çözüyoruz.

Hızlı güvenilir ve daha dakik çözümler için varız.

mobil iphone servisi

Mobil Teknik Servisimizin Ayrıcalıkları ve Avantajları Nelerdir?

İstanbul şehri Türkiye ekonomisinin adeta lokomotifidir, ticaret hacmi ve nüfus yoğunluğu bakımından devasa bir iş potansiyeline sahiptir. Tabii olarak böyle bir vakıada iş temposu zaman kavramını çok önemli kılıyor. İnsanların sosyalleşmeye bile yeterli zaman bulamadığı bu durumda. Birde iş ve sosyal hayatımızın en önemli unsuru haile gelmiş telefonlarımızın bozulması, kırılması gibi olumsuzluklara vakit yettiremeye bilirsiniz. İşte tamda bu noktada verdiğimiz hizmeteler ne kadar anlamlı olduğunu anlamışsınızdır.

1- Zaman kaybını en asgariye indirmiş olacaksınız

2- Evinizde ya da çalışma ofisinizde hizmet alma ayrıcalığına sahip olacaksınız

3- Özel hayat ve kişisel bilgilerinizin güvenliği konusunda endişe etmemiş olacaksınız

4- Sizin belirlediğiniz bir randevu saatinde hizmet alacaksınız

5- Gerekli parça değişimlerinin her aşamasını izleme ayrıcalığına sahip olacaksınız