IPhone 5
MarkaApple
Ekran Boyutu4"
Depolama16, 34, 64 GB
Bellek (RAM)1 GB
Batarya1440 mAh
İşlemci2
Çözünürlük640x1136 Piksel
Kamera (Arka)8 MP
Kamera (Ön)1.2 MP
Çıkış Tarihi2012 Eylül

Tüm iPhone 5 sorunlarınızı servis merkezimizde onara bileceğinizi biliyor muydunuz? herhangi bir parça değişimini 30 dakikada gerçekleştiriyoruz. Apple iPhone 5 ekran değişimine ihtiyacınız varsa veya iPhone 5 şarj veya pil sorununuz, yazılım ve su hasarı sorununuz varsa VTS Teknik servisimizden hizmet alabilirsiniz.

Kırık iPhone 5 ekranı ile ne yapacağınızı bilmemenin nasıl bir şey olduğunu biliyoruz. İstanbul'daki iPhone 5 tamir servisimiz sizler için en iyi teknolojilerle donatılmıştır! Telefonunuza değer veriyor ve önemsiyoruz ve güvenli ellerde olduğundan emin olmanızı istiyoruz.

Tüm teknisyenlerimiz kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir VTS Teknik sertifikalı uzman teknisyen kadrosuyla hizmet verdiğinden emin olabilirsiniz. Tüm teknisyenler, akıllı telefonunuzun onarımında herhangi bir sorunu ele almak için dikkatle inceler ve arıza tespiti yapar ve onayınız dahilinde cihaza müdahale eder. Bu nedenle, Apple iPhone 5 tamiri uzmanlarımızın elinde % 100 güvenli ve güvenlirdir. iPhone 5 ekranınızı yanlışlıkla kırdığınızda tam olarak nasıl hissettiğini biliyoruz ve Size rekabetçi bir fiyata İstanbulda en iyi iPhone 5 tamir hizmeti veriyoruz emin olun.