IPhone 8
MarkaApple
Ekran Boyutu4.7"
Depolama64, 128, 256 GB
Bellek (RAM)2 GB
Batarya1821 mAh
İşlemci2
Çözünürlük750x1334 (HD+) Piksel
Kamera (Arka)12 MP
Kamera (Ön)7 MP
Çıkış Tarihi2017 Ekim

iPhone 8 yepyeni bir tasarıma ve gelişmiş performansı ile unutulmaz iPhone 6'nın üretimi. Touch ID sensörü ile aynı tıklanamayan Ana Düğme ile önceki model iPhone 7 Plus ile neredeyse aynı görünüyor. Bununla birlikte, iPhone 7'den farklı olarak, iPhone 8, hızda büyük bir yükseltme olan yeni A11 CPU ve arkada Qi kablosuz şarj yeteneği sağlayan tam bir cam panel ile geliyor. Cam, telefonda daha sıkı bir tutuş sağlayan alüminyumdan daha kalındır.


iPhone 8 Ekran Değişim Servisi

İPhone 8, IPS teknolojisini kullanan 4.7 inç (diyagonal) Retina HD LCD Çoklu Dokunmatik ekranla birlikte geliyor. Ekran 326 dpi çözünürlükte 1334 x 750 piksel çözünürlüğe sahip. Bu gelişmiş bir ekrandır ancak düşürülürse veya yanlış kullanılırsa fiziksel hasara eğilimlidir.

Genel iPhone 8 Ekran Sorunları

iPhone 8 kullanıcıları tarafından bildirilen yaygın ekranla ilgili sorunlardan bazıları şunlardır: Kırık ekran, Çatlak cam, LCD Sorunu, Dokunmatik deformasyonu, Yanık izleri, Ekranda çizgiler veya titreme, Kaybolan arka ışık, Ölü pikseller.

iPhone 8 Ekran değişimi İstanbul

İPhone 8 ekranı oldukça hassas ve evde kolayca tamir edilemiyor. En iyi seçeneğiniz kontrol ettirmek ve gerekirse ekranı VTS Teknik gibi uzman iPhone 8 onarım uzmanları tarafından değiştirmektir. Ayrıcalıklı Mobil servis hizmetimiz sayesinde adresinizde hizmet alabilirsiniz.

iPhone 8 Pil Tamiri İstanbul

Önceki iPhone 7 modeline kıyasla, iPhone 8'in size benzer bir pil ömrü sağlamak için daha gelişmiş bir bataryası var. Pil size 14 saat konuşma süresi, 40 saate kadar ses çalma ve 12 saat boyunca güvenilir internet kullanımı sağlar. Hızlı şarj etme kapasitesine sahiptir ve yarım saat içinde% 50'ye kadar şarj edebilir. Bununla birlikte, pil, hızlı bitme, şişkinlik, yavaş şarj ve şarj olmama gibi sorunlara duyarlıdır.

iPhone 8 Pil Değişimi İstanbul

Pil çok yavaş şarj olmuyor veya şarj olmuyorsa, 3. taraf şarj cihazları yerine orijinal şarj cihazını kullanın Hızlı boşaltma, ayarlar bölümünden kullanmadığınız uygulamalar kapatılarak azaltılabilir. Aşırı ısınma veya şişmiş pil potansiyel bir tehlike olabilir. Telefonunuzu VTS Teknik gibi uzman bir iPhone tamirhanesine götürün ve pili kontrol ettirin veya değiştirin. VTS Teknik 'de değiştirme, orijinal Apple piller kullanılarak hızlı ve profesyonel bir şekilde yapılır.

İstanbul'da iPhone 8 Kamera Değişimi

İPhone 8'de çift kamera, f / 22 diyafram açıklığı olan ön FaceTime 7MP kamera ve f / 1.8 diyafram açıklığı ve dijital zoom özellikli arka 12MP kamera bulunuyor. Genel kamera sorunları; Çatlak veya çizik lens, Boş ekran ve bulanık veya odak dışı görüntüler gibi hatalı sorunlar.

VTS Teknik Çözüm Önerimiz

Fiziksel olarak hasar görmüş bir kamera lensi için en iyi eylem, çoğu durumda yaklaşık bir saat süren bir kamera değişimi için VTS Teknik'e getirmektir.

Sorun, Apple'ın tamir etmediği ancak yalnızca garantiniz varsa cihazın yerini alan bir fabrika hatası da olabilir. Hızlı ve daha ucuz onarım veya kamera değişimi için VTS Teknik'e getirmelisiniz ya da mobil (adrese) servis hizmeti alabilirisiniz.

İstanbul'da iPhone 8 Arka Kapak Değişimi

Önceki modellerin aksine, iPhone 8, kablosuz Qi şarjına izin veren tam bir cam arka kapağa sahiptir. Cam kapak Altın, Gümüş, Uzay Grisi olmak üzere üç renkte sunulur. Bununla birlikte, arka cam kapak çatlama, kırılma, bükülme veya renk değiştirme gibi hasarlara eğilimlidir.

VTS Teknik Çözüm Önerimiz

Hasarlı veya aşınmış bir arka kapak sadece yenisiyle değiştirilebilir. VTS Teknik'de, İstanbul'daki en iyi fiyata orijinal iPhone 8 arka kapak değişim hizmeti alabilirsiniz.