IPhone 6
MarkaApple
Ekran Boyutu4.7"
Depolama16, 32, 64, 128 GB
Bellek (RAM)1 GB
Batarya1800 mAh
İşlemci2
Çözünürlük750x1334 (HD+) Piksel
Kamera (Arka)8 MP
Kamera (Ön)1.2 MP
Çıkış Tarihi2014 Eylül

İPhone 6 model bir cihaza sahip iseniz ve onarılması gerekiyorsa, doğru yeredesiniz. VTS Teknik, iPhone 6 tamiri için teknik servisimizde başarılı ve güvenilir bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. İstanbul’da kırık iPhone 6 ekran değiştirme, pil değiştirme veya kameranızın onarılması gereken herhangi bir kısmı olsun, tam bir Apple Destek hizmeti veriyoruz ve İstanbul’da bulunan Apple servis merkezimizde iPhone 6'daki tüm sorunları onarabiliriz .

Kırık iPhone 6 ekranı ile ne yapacağınızı bilmemenin nasıl bir şey olduğunu biliyoruz. İstanbul'daki iPhone 6 tamir servisimiz sizler için en iyi teknolojilerle donatılmıştır! Telefonunuza değer veriyor ve önemsiyoruz ve güvenli ellerde olduğundan emin olmanızı istiyoruz.

Tüm teknisyenlerimiz kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir VTS Teknik sertifikalı uzman teknisyen kadrosuyla hizmet verdiğinden emin olabilirsiniz. Tüm teknisyenler, akıllı telefonunuzun onarımında herhangi bir sorunu ele almak için dikkatle inceler ve arıza tespiti yapar ve onayınız dahilinde cihaza müdahale eder. Bu nedenle, Apple iPhone 5 tamiri uzmanlarımızın elinde % 100 güvenli ve güvenlirdir. iPhone 5 ekranınızı yanlışlıkla kırdığınızda tam olarak nasıl hissettiğini biliyoruz ve Size rekabetçi bir fiyata İstanbulda en iyi iPhone 6 tamir hizmeti veriyoruz emin olun.