IPhone 6 Plus
MarkaApple
Ekran Boyutu5.5"
Depolama16, 64, 128 GB
Bellek (RAM)1 GB
Batarya2915 mAh
İşlemci2
Çözünürlük1080x1920 (FHD) Piksel
Kamera (Arka)8 MP
Kamera (Ön)1.2 MP
Çıkış Tarihi2014 Eylül

iPhone 6 Plus model bir cihaza sahip iseniz ve onarılması gerekiyorsa, doğru yeredesiniz. VTS Teknik, iPhone 6 Plus tamiri için teknik servisimizde başarılı ve güvenilir bir şekilde tamir ettirebilirsiniz. İstanbul’da kırık iPhone 6 Plus ekran değiştirme, pil değiştirme veya kameranızın onarılması gereken herhangi bir kısmı olsun, tam bir Apple Destek hizmeti veriyoruz ve İstanbul’da bulunan Apple servis merkezimizde iPhone 6 Plus'daki tüm sorunları onarabiliriz .

Kırık iPhone 6 Plus ekranı ile ne yapacağınızı bilmemenin nasıl bir şey olduğunu biliyoruz. İstanbul'daki iPhone 6 Plus tamir servisimiz sizler için en iyi teknolojilerle donatılmıştır! Telefonunuza değer veriyor ve önemsiyoruz ve güvenli ellerde olduğundan emin olmanızı istiyoruz.

Tüm teknisyenlerimiz kapsamlı eğitim ve deneyime sahiptir VTS Teknik sertifikalı uzman teknisyen kadrosuyla hizmet verdiğinden emin olabilirsiniz. Tüm teknisyenler, akıllı telefonunuzun onarımında herhangi bir sorunu ele almak için dikkatle inceler ve arıza tespiti yapar ve onayınız dahilinde cihaza müdahale eder. Bu nedenle, Apple iPhone 6 Plus tamiri uzmanlarımızın elinde % 100 güvenli ve güvenlirdir. iPhone 6 Plus ekranınızı yanlışlıkla kırdığınızda tam olarak nasıl hissettiğini biliyoruz ve Size rekabetçi bir fiyata İstanbulda en iyi iPhone 6 Plus tamir hizmeti veriyoruz emin olun.