IPhone 6s Plus
MarkaApple
Ekran Boyutu5.5"
Depolama16, 32, 64, 128 GB
Bellek (RAM)2 GB
Batarya2750 mAh
İşlemci2
Çözünürlük1080x1920 (FHD) Piksel
Kamera (Arka)12 MP
Kamera (Ön)5 MP
Çıkış Tarihi2015 Ekim

iPhone 6s Plus cihazınız düştü ve yanlışlıkla kırdı ve şimdi İstanbul’da Apple iPhone 6s Plus ekran değiştirme hizmetini mi arıyorsunuz? Öyle ise tam olarak doğru yeredesiniz! VTS Teknik (Türkiye'deki en iyi iPhone servis merkezlerinden biri), Ekran tamiri, Cam değişimi, Kasa değişimi, Pil değişimi ve diğer her türlü Apple servis desteği hizmetini VTS Teknik’den alabilirsiniz.

Apple İPhone 6s Plus teknolojisi her zaman olduğu gibi ekranları iki katmandan oluşmakta birincisi ekran, İOS işletim sisteminin sağladığı tüm uygulamaları, resim video harita gibi tüm görselleri görmenizi sağlayan bölüm. İkincisi Dokunmatik ekran ya da ön cam dediğimiz katman bu bölüm telefon yüzeyine yerleştirilmiş ince bir cam tabakadır, dokunmaya duyarlı İOS işletim sistemi, Apple Store uygulamaları, görseller resimler üzerinde düzenleme ya da video oynatma, arma yapma ve ya mesajlaşma gibi işlemleri dokunuşlarınızla yönetmenizi sağlar. İPhone 6s Plus dokunmatik ekran kırıldı ne yapmalıyım, ya da kırılan ekran mı? Dokunmatik mi? Nasıl anlarım? Bu soruların cevabı çok basit telefonunuzun ekranına görüntü alabiliyor iseniz, İPhone 6s Plus ön cam çatladı demektir. Bazı cihazlarda dokunmatik ekranın çatlamış olması kullanımına engel teşkil etmiyor fakat görüntü itibariyle kötü görünüyor. İPhone 6s Plus ön cam değişimi firmamız tarafından gerçekleştirildikten sonra cihazınız ilk günkü gibi hassasiyete sahip oluyor. Kullandığımız birebir orijinal parçalar sayesin de iPhone 6 Plus kutusundan çıkmış gibi olacak.

iPhone 6s Plus, Apple'ın 3D Touch, gelişmiş kameralar, yükseltilmiş depolama alanı ve daha fazlasına sahip önceki nesil, düşük fiyatlı cihazlardır. Çarpıcı bir sanat tasarımına sahiptir. Ancak bu telefonda talihsiz kazalardan etkilenebilir.