IPhone 7 Plus
MarkaApple
Ekran Boyutu5.5"
Depolama32, 128, 256 GB
Bellek (RAM)3 GB
Batarya2900 mAh
İşlemci4
Çözünürlük1080x1920 (FHD) Piksel
Kamera (Arka)12+12 MP
Kamera (Ön)7 MP
Çıkış Tarihi2016 Eylül

iPhone 7 Plus Teknik Servisi

İPhone 7 Plus, piyasadaki en etkileyici akıllı telefonlardan biridir, ancak kazalar ve hasara karşı yenilmez değildir. iPhone 7 Plus kırık ekran, ses sorunu, şarj sorunu veya suya maruz kaldıktan sonra artık çalışmaması, pil sorunu olsun, sorunu çözecek bir hizmetlerimiz var. Arıza tespitleri tamamen ücretsizdir ve müşterilerin iPhone 7 Plus tamir işlemine devam etme zorunluluğu yoktur. Sorunun ne olduğunu belirledikten sonra, sorunu en iyi şekilde çözecek ve bir fiyat teklifi sunarak onayınız alınmaktadır. Ayrıca orijinal yedek parça değişimlerini teknisyenlerimiz mobil (yerinde) servis hizmetiyle adresinizde gerçekleştirmektedir.

 iPhone 7 Plus Su Hasarı Tamiri

İPhone 7 Plus çoğu durumda oldukça suya dayanıklıdır, ancak kazalar yine de olabilir. İPhone 7 Plus'ınızda su hasarı varsa, hasar daha da kötüleşmeden önce bir servise göstermelisiniz. Su, özellikle tuzlu su, bir iPhone'un donanımında ciddi tahribatlara yol açabilir, geri dönüşü olmayan korozyon oluşmaya başlayabilir ve hasar gittikçe büyür.

iPhone 7 Plus Ekran Tamiri

İPhone 7 Plus'larda yaptığımız en yaygın onarımlar cam ve LCD ekran değiştirmeleri, şarj soketi onarımları ve pil değişimleridir. Bunlar bizim uzmanlık alanlarımız olsa da, karşılaştığınız herhangi bir soruna bakmaktan memnuniyet duyarız. Öz çekim yaparken kamera sorunu nedeniyle kötü çekiyor olabilir, Çift kamera özelliği çalışmadığı için portre fotoğrafı fırsatlarını kaçırıyor olabilirsiniz. Bu sinir bozucu anları ve daha fazlasını iPhone 7 Plus ekran tamiri ile çözebiliriz.

 3 Ay Servis Garantisi

Standart 90 günlük garantimiz, VTS Teknik'te tamamlanan her iPhone 7 Plus ekran onarımına ve ekran değişimine eşlik eder ve düşük fiyat garantimiz, mümkün olan en düşük fiyatı almanızı sağlar. Aslında, almak üzere olduğunuz iPhone 7 Plus ekran değiştirme için daha düşük bir reklam fiyatı bulabilirseniz, bu fiyatı eşleştireceğiz ve yeneceğiz. Randevu alın veya Mobil (yerinde) servis formunu doldurun size yardımcı olalım.