IPhone SE
MarkaApple
Ekran Boyutu4"
Depolama16, 32, 64, 128 GB
Bellek (RAM)2 GB
Batarya1625 mAh
İşlemci2
Çözünürlük640x1136 Piksel
Kamera (Arka)12 MP
Kamera (Ön)1.2 MP
Çıkış Tarihi2016 Mart

İPhone SE cihazınızı mı düşürdünüz? İPhone SE'nizin çalışmamasından daha kötü bir şey yok. iPhone SE'nizle ilgili sorun ne olursa olsun, VTS Teknik'e getirin ve kalifiye teknisyenlerimiz tekrar çalışmasını sağlayacaktır. Tüm elverişli servis metodlarımızda uygun fiyatlı onarımlar sunuyoruz.

İPhone SE Onarım Sürecimiz

İPhone SE Onarım Sürecimiz, müşterilerimiz için kolay ve basittir. Her randevuya iPhone SE'nizde nasıl bir arıza olduğunu belirlemek için ücretsiz arıza tespiti ile başlıyoruz. İPhone SE'nizle ilgili sorun ne olursa olsun, ücretsiz bir tarama sağlıyoruz. Kırılmış bir ekran gibi görünse bile, iPhone SE'nizin düzgün çalışmasını sağlamak için tüm sorunları teşhis ettiğimizden emin oluruz. Onarımın maliyetini ve gerekli tüm parçaları ve işçiliği içeren bir teklif vereceğiz. Tamirlerimizin çoğu beklerken halledilebilir, ancak biz de size tahmini bir zaman veriyoruz. İPhone SE ekran değiştirme işleminize devam etmeye karar verirseniz hemen başlayacağız. VTS Teknik, sizin için hızlı bir şekilde yapılan uygun fiyata kaliteli onarımlara kendini adamıştır.

iPhone SE Ekran Değişimi

Normal aşınma ve yıpranma iPhone SE'nizi olumsuz etkileyebilir. Ancak VTS Teknik kısa sürede yenisi kadar iyi tamir edebilir. Yeni bir telefonda paranızı boşa harcamaya gerek yok. İPhone SE ekran değiştirmelerini her zaman gerçekleştiriyoruz. İPhone SE'nizde çatlak veya kırık bir ekran varsa, VTS Teknik bunu uygun bir şekilde değiştirebilir ve bir saatten daha kısa sürede size geri verebilir. İPhone SE'nizin ekran değişimine ihtiyacı olduğunda hemen profesyonel bir onarım alın. İPhone SE'nizdeki kırık ve hasarlı ekranlar, telefonunuzla ilgili başka sorunlara yol açabilir.